שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
IT בישראל

טלדור תחליף את מתג הכספומטים של בנק מזרחי טפחות

העסקה, ששווייה מיליוני שקלים, כוללת החלפת תוכנת מתג בשיתוף עם חברת QSM שתספק אותו. הפרויקט צפוי להימשך כשנה וזו המערכת השנייה מסוגה שתותקן על ידי בנק בישראל

שירות כלכליסט 15:4319.11.14
בנק מזרחי טפחות פתח בפרויקט להחלפת תוכנת המתג של מכשירי הכספומטים (ATM). את הפרויקט מבצעת טלדור, ובמסגרתו יותקן מתג QSwitch, תוצרת חברת QSM. הפרוייקט הינו משותף וראשון לשתי החברות, וצפי סיומו תוך כשנה. היקף עלות הפרויקט מוערך במיליוני שקלים.

QSM מעניקה פתרונות תוכנה לסקטור הפיננסי בתחומי מכשירי ה-ATM, כרטיסי האשראי וכרטיסים חכמים, ומוצריה נמצאים בשימוש כל הבנקים וחברות האשראי בישראל. הפתרונות מותאמים לדרישותיו ואופיו של השוק הישראלי.

 

אריה רמיני מנכ"ל בטלדור אריה רמיני מנכ"ל בטלדור

 

מומחיותה של טלדור, נובעת מהיותה הנציגה הישראלית של WINCOR, יצרנית מכשירי הכספומט ועמדות המידע מהמובילות בעולם. השותפות עם QSM מעניקה לטלדור ערך מוסף בתחום ברובד התוכנה.

 

דני דותן, מנהל אגף יישומי בנקאות בתקשורת בחטיבת הטכנולוגיה של מזרחי טפחות מסר כי: "מטרת פרויקט החלפת המתג עבור בנק מזרחי טפחות, היא לספק ללקוחותינו שירותים חדשים בתחום מכשירי הכספומט."

 

אריה רימיני, מנכ"ל בטלדור: "אנחנו מברכים על הסכם השותפות שחתמנו עם QSM, ועל הבשלתו תוך זמן קצר לכדי עסקה משמעותית ראשונה במגזר הפיננסי. אנו צופים עסקאות נוספות מסוג זה בתקופה הקרובה."

 

אדם מירון, סמנכ"ל פיתוח עסקי של חברת QSM: "מערכת QSwitch הינה מערכת חדשנית מבוססת JAVA, המתאימה למכשירי ה-ATM של כלל היצרנים. בנק מזרחי טפחות בחר במערכת החדשה שלנו להפעלת מערך מכשירי ה-ATM בבנק. מערכת QSwitch זהה פועלת בייצור בעוד בנק בישראל".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x