$
מחירים ומסלולים

פלאפון תשיק "ארנק סלולרי" בשיתוף לאומי קארד וישראכרט

כל לקוח יוכל לקבל כרטיס אשראי חוץ בנקאי, שישלב פס מגנטי בדומה לכרטיס אשראי רגיל, וכן רכיב בטכנולוגית NFC שיאפשר תשלום ללא מגע

אופיר דור 13:1310.06.13

חברת פלאפון הודיעה היום (ב') שחתמה על הסכמי שיתוף פעולה עם שתי חברות האשראי הגדולות, לאומי קארד וישראכרט, בדרך להשקת שירותי ארנק סלולרי. במסגרת זו, תספק פלאפון פתרון NFC ללא מגע, בטכנולוגיית Contactless, שיאפשר לשלם בבתי עסק בארץ ובעולם, ללא צורך בכרטיס אשראי.

 

 

לדברי פלאפון, השירות יושק בתוך מספר שבועות כאשר המצטרפים לא ישלמו דמי כרטיס בשנה הראשונה. ההצטרפות תבוצע לאחר בדיקת זכאות על ידי חברות האשראי.

 

במסגרת שיתוף הפעולה, כל לקוח יוכל לקבל כרטיס אשראי חוץ בנקאי, שישלב פס מגנטי בדומה לכרטיס אשראי רגיל, וכן רכיב בטכנולוגית NFC שיאפשר תשלום ללא מגע. בנוסף, הלקוחות יקבלו מדבקת תשלום אותה ניתן להדביק על מכשיר הסלולר. המדבקה מהווה למעשה "שלוחה" של כרטיס האשראי של הלקוח ומאפשרת תשלום ללא צורך בכרטיס אשראי.

 

מנכ"ל פלאפון, גיל שרון מנכ"ל פלאפון, גיל שרון צילום: אוראל כהן

 

כל עסקה שתתבצע באמצעות המדבקה או כרטיס האשראי, תהיה חלק ממסגרת האשראי של הכרטיס הפיזי ותופיע בפירוט העסקאות שישלחו ללקוח על ידי חברת האשראי. בנוסף תושק אפליקציית ארנק דיגיטלי שתאפשר לנהל הוצאות בצורה חכמה, לקבל קופונים ומבצעים מותאמים באופן אישי, כאשר כל לקוח יקבל הטבות רבות בדומה למועדון לקוחות, שיעודדו אותו לשלם בתשלומים סלולריים. בשלב שני יושק שבבNFC שיוטמע במכשירי הסלולר, עליו עובדת החברה בימים אלה.

 

מנכ"ל פלאפון גיל שרון אמר ל"כלכליסט" כי "ההשקה של תשלום סלולרי באמצעות מדבקה על המכשיר ואפליקציה ייחודית יושק בשבועות הקרובים. ההשקה של פתרון המבוסס NSP יושק ככל שיתפתח פתרון עולמי בתחום זה. אנחנו עוקבים אחרי פרויקטים בעולם".

 

לדברי שרון, "השירות של תשלום סלולרי יאפשר לנהל באופן נוח ומושכל את ההטבות שיש לצרכן. אפשר יהיה להזין את החברויות במועדוני לקוחות וכך תמיד לשלוף את ההטבה כשאתה משלם ברשתות".

 

גם סלקום חתמה על שיתוף פעולה דומה עם ויזה כאל באוגוסט האחרון, אך עדיין לא השיקה ארנק סלולרי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x