$
קאש אנד טראש

פודקאסט כלכליסט

כך השתלטה גווינת פאלטרו על כנופיית החיים הטובים של אל.איי

נרות ריחניים בניחוח הפות שלה, מסחטת מיצים מצופה זהב - הכוכבת ההוליוודית הפכה בשנים האחרונות לאשת עסקים, עם חברה ששווה מאות מיליוני דולרים. הפודקאסט קאש אנד טראש מפרק את המהפך שעברה פאלטרו

רותה קופפר ואליחי וידל 15:1621.06.21

איך מצליחה השחקנית גווינת פאלטרו לנווט בין התדמית שלה כאחת הנשים היפות ביותר בתעשיית הבידור לבין השנאה והביקורת על המיזמים העסקיים שלה? הפרק החדש בפודקאסט קאש אנד טראש מנסה לפצח את האקס פקטור של פאלטרו, שמאפשר לה לרתום את טרנד ה-wellness והבריאות כדי להרים חברה ששווה מאות מיליוני דולרים.

 

 

 

 

 

 

מאחורי התדמית השברירית לכאורה של פאלטרו מסתתרת אשת עסקים אגרסיבית שלא בוחלת בשום אמצעי שיקדם את המטרות העסקיות שלה והפכה את הניוזלטר ששלחה לכמה חברים לאימפריה של מוצרי wellness - טרנד גלובלי ששווה 1.5 טריליון דולר. פאלטרו הקימה את Goop על יסודות טרנד ה-wellness שמציע מוצרים ושירותים בתחום בריאות טובה, כושר גופני, תזונה נכונה, חיי מין מספקים, שינה טובה ובריאות הנפש.

 

גווינת פאלטרו גווינת פאלטרו צילום: מתוך האינסטגרם

 

 

בדרך להצלחה העסקית היא לא חסכה מהלקוחות שלה גימיקים סנסציוניים: מנרות שמפיצים ניחוח בריח הפות שלה ועד סדרת טלוויזיה בנטפליקס שמתעדת את הרפתקאותיה בשבילי הסקס, הסמים והתכשירים לטיפול בעור הפנים באמצעות דם אנושי, מים מינרליים ב-80 דולר לבקבוק, מסחטת מיצים מצופה זהב ב-4,000 דולר וואזה דקורטיבית בשווי 12 אלף דולר או בריכת ציפה ב-16,500 דולר - אלו הן רק דוגמאות למוצרים שחברת Goop של פאלטרו חפצה ביקרם.

 

בפרק 10 של הפודקאסט "קאש אנד טראש" מפרקים רותה קופפר ואליחי וידל את השערוריות, הפרובוקציות והנחישות של פאלטרו בתהליך שעברה בעשור החולף מהיותה אחת השחקניות הכי מבוקשות בהוליווד ועד להתמסרות הטוטאלית שלה לחברה שהקימה. 

 

 

 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

x