שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
קולנוע וטלוויזיה

דרו בארימור מדברת אל המתים

השחקנית דרו בארימור מתגלה בתוכנית האירוח החדשה שלה כאשה מנותקת וקפריזית שנאחזת באימהות כדי להישאר רלבנטית ונועצת במתקשרים עם העולם הבא באופן קבוע. לצד חיצי הלעג שהיא סופגת, יש כאן תזכורת שלשחקנית אחרי גיל 40 אין עתיד בהוליווד

רותה קופפר 08:0514.01.21

בסתיו האחרון כוכבת הקולנוע מאז ילדותה, דרו בארימור, עלתה עם תוכנית אירוח יומית משלה ברשת סי.בי.אס. בתוכנית היא מארחת חברות שלה, כוכבות קולנוע אחרות כמו קמרון דיאז, ריס ויתרספון, שרליז תירון וגווינת פלטרו המדברות על אימהות, וכן מומחים הנותנים עצות בעניינים הקשורים לשגרת היומיום של אמהות בשלבים שונים של חייהן — קהל היעד שלה. בתוכנית היא גם מספקת עצות על איך להסיר כתמים מבגדים, וגם משוחחת עם מְתַקשרים רוחניים על העולם הבא. הבדיחות על חשבונה לא איחרו לבוא.

 

דרו בארימור דרו בארימור

 

 

ב"סטרדיי נייט לייב" העלו חיקוי של בארימור, שבו היא אומרת, "אני בדיוק כמוכן, אמאל'ה רוחנית וחופשייה וגם כוכבת קולנוע מאז גיל 6", ועוד בדיחות על היותה עשירה מופלגת ומפורסמת המנותקת לגמרי מקהל הצופים שלה. זה אולי מצחיק, אבל גם מזכיר שמה שלא תעשה כוכבת כזאת — אין לה עתיד מובטח בעולם הסרטים אחרי גיל 40.

 

כמובן שהפארודיה לא יכולה לעלות על המקור. עוד לפני שטום קרוז קפץ על הספה אצל אופרה וינפרי, בארימור עלתה על השולחן בתוכנית אירוח של דיוויד לטרמן, רקדה שם ואף הרימה את החולצה לחשוף את פלג גופה העליון בפניו.

 

כעת, בגיל 45, היא החליפה מקומות, יושבת מאחורי שולחן, בלבוש מלא. היא כבר אמא לשתי ילדות, אוליב בת 8 ופרנקי בת 6, את שתיהן היא מגדלת כיהודיות, חוגגת את החגים היהודיים, כמו אביהן, ויל קופלמן, שממנו התגרשה לפני כמה שנים, אף על פי שהיא לא התגיירה.

 

בשבוע שעבר כתבו על תפקידה החדש כבעלת תוכנית אירוח ב"ניו יורק טיימס", גם כאן בקמצוץ של לעג. "אחרי שכבר שיחקת, ביימת, כתבת, הפקת, התחתנת, התגרשת, ילדת ומכרת ליפסטיק, מה יהיה הצעד הבא שלך באמריקה? להגיש תוכנית אירוח כמובן", נכתב בכותרת המשנה של הכתבה על הילדה שהתגלתה כשגילמה את גרטי, אחותו הקטנה של אליוט, החבר האנושי של "אי.טי".

 

זה כמובן לא בדיוק נכון, תמיד אפשר להפוך לכוהנת לייפסטייל מצליחה כמו גווינת פלטרו, חברתה של בארימור, שגם עליה צוחקים די הרבה, והיא בתורה צוחקת כל הדרך אל הבנק.

 

ב"מכירת ליפסטיק" הכוונה לכך שהיא השיקה מותג קוסמטי ששמו "פלאואר" (פרח) ב־2012. היא לא היחידה בכך, גם לג'סיקה אלבה, בלייק לייבלי, אלן דג'נרס וריס ויתרספון יש מותגי לייפסטייל משלהן.

 

ברור שיש משהו נלעג בתוכנית של בארימור, זוכת פרס גלובוס הזהב, גרושה בשלישית, ומי שהתגרשה גם מהוריה, השחקנים ג'ון דרו בארימור וג'ייד בארימור, בגיל 14. היא מרבה להתרגש עד דמעות מדברים רבים ולשתף בחייה האישיים במידות קצת מביכות: ל־13.6 מיליון העוקבים שלה באינסטגרם סיפרה איך באחרונה היא אוכלת יותר מדי מרוב מתח ומתקשה להיכנס למכנסיים שלה. באמת מעוררת הזדהות. במונולוג שבו הסבירה מדוע לא שמחה לאידם של מצביעי טראמפ ביום אחרי שהפסיד בבחירות אפשר היה לראות לחלוחית בעינה. "אני יודעת שיש שם אנשים שכואבים", אמרה ברגש. כך התרגשה עד דמעות גם כאשר השלימה לעיני המצלמות של תוכניתה עם בעלה לשעבר טום גרין, שאיתו לא דיברה 15 שנה, ובאותה מידה התרגשה כאשר מתקשרת רוחנית "הצליחה ליצור קשר" עם קרובי משפחה מתים של בעל אחר שלה לשעבר.

 

בארימור נכנסת לזירת תוכניות האירוח בתקופה אמנם בעייתית, כאשר באולפן יש רק מצלמות ואי אפשר להביא קהל לאולפנים. זה קהל שלרוב משתתף, וטוען את התוכניות באנרגיה. החלופה שלה היא חברים וקרובי משפחה המופיעים על מסכים באולפן. גם הרייטינג שלה סובל מזה (היא ספגה ירידה של 17% בצפייה בה מהשבוע הראשון לשלישי, בעוד המתחרים שלה באותה שעה, "לייב עם קלי וריאן" באי.בי.סי, רושמים עלייה בצפייה), אבל אפילו מלכת תוכנית האירוח העכשווית אלן דג'נרס (מאז שאופרה וינפרי פרשה מהתפקיד) נמצאת בבעיה: בראשית השנה מצאה את עצמה בלב סערה כשעובדים רבים התלוננו על אווירה רעילה במקום העבודה בגללה, על עלבונות ואמירות גזעניות מצידה. עתה היא חוזרת פגועה עם עוד תחרות מצד מישהי שיש לה חבר מכוכב אחר.

x