שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
זמן בידוד

זמן בידוד עם רוני ניניו

ניניו, כותב ובמאי טלוויזיה, קולנוע ותיאטרון ממליץ על הסדרה "חסרי אלוהים", על הפסנתרן גלן גולד על המחאה בתיטרון יפו ועוד

מאיה נחום שחל 07:2507.01.21

1. פייסבוק: דמוקרט TV

 

ערב ערב בשש לוסי אהריש, עיתונאית ערכית ואמיצה, מראיינת אישי ציבור, פוליטיקאים, אמנים וכל מי שנמצא על סדר היום. אהריש נותנת סופסוף לאנשים משני צידי המפה הפוליטית להשמיע את דעותיהם, מבלי שהאולפן יהפוך לעדת צעקנים, בעוד הצופים יכולים להשתתף בשיח בשידור חי. אם תתרמו לערוץ, תהיו חלק מדמוקרטיה אמיתית.

 

 

רוני ניניו רוני ניניו צילום: עמית שעל

 

2. מחאה: תיאטרון יפו

 

מנהל התיאטרון, הבמאי יגאל עזרתי, ממשיך ללא לאות לארגן הופעות אמנים: שחקנים, במאים, מחזאים, רקדנים, סטנדאפיסטים, משוררים, מוזיקאים וזמרים. כשהציג על הבמה הפתוחה ברחבת התיאטרון הצגה מלאה בתשלום, קיבל קנס של 5,000 שקל כי זה אסור. כשמעלים קטעים של אמנים המביעים את מחאתם דרך אמנותם — זה מותר, והכניסה חופשית (יש קופסת תרומות ביציאה). אז עקבו אחרי הפרסומים ותגיעו. arab-hebrew-theatre.org.il

 

3. מוזיקה: גלן גולד

 

גלן גולד, מטובי הפסנתרנים אי פעם, העניק מרחב גדול של פרשנות אישית ליצירה המוזיקלית. פריטת אצבעותיו על הפסנתר היא אלוהית. הוא מנגן את באך כפי שלא ניגנו מעולם לפניו. כשאני רוצה לשמוע מוזיקה קלאסית, באך וגולד הם הראשונים שעולים בראשי. נסו את וריאציות גולדברג, זה החיסון הטוב ביותר לקורונה.

 

4. סדרה: "חסרי אלוהים"

 

אחת הסדרות הטובות המשודרות בנטפליקס. במרכזה עבריין אכזרי המטיל אימה על עיירה שקטה במערב הפרוע המאוכלסת בנשים בלבד. ג’ף דניאלס בתפקיד נפלא ומצמרר, שונה מכל דבר שעשה עד כה. יצירה אפית, פשוט קולנוע.

x