שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
זמן בידוד

זמן בידוד עם דורון טלמון

3 המלצות של הזמרת והיוצרת, סולנית להקת ג'יין בורדו, לימי הקורונה

מאיה נחום שחל 08:4418.10.20
דורון טלמון  זמרת, ג'יין בורדו

 

 1. ספר: "עקורה", נעמי נוביק (נובה)

מהספרים האלה שהרגשתי שזכיתי בפרס כשגיליתי את קיומם, נהניתי מכל רגע והתאפקתי לא לסיים אותו ביומיים. אני חולת ספרי פנטזיה, מחפשת אסקפיזם, וכשזה חכם וכתוב היטב אני מתמסרת לעולם בדיוני שלכמה רגעים יקרים הופך עבורי למציאות חלופית. גיבורת הספר, הנערה אגניישקה, מעוררת השראה. הגיבורות של נוביק לא יפות או מוצלחות הן נשים חזקות המצוידות באומץ ותושייה, וכך הן מצליחות לטוות לעצמן דרך מחוץ למכשולים והמגבלות של התרבות הגברית בלי להקריב את עצמן. קראתי את הספר הזה כמה פעמים בעברית וגם במקור באנגלית.

 

דורון טלמון דורון טלמון

 

 

2. פודקאסט: ״שיר אחד״ (כאן )

לגלות את התהליך היצירתי והמחשבתי של האמנים שאני הכי מעריכה זה כמו מפתח לכספת שיש בה זהב. בפודקאסט הזה לומדים על הדרך שבה שירים שונים מגלים את עצמם אל העולם, והוא גם עשוי וערוך נפלא, עם קטעים של הקלטות ישנות, שברי שירים ורעיונות. מרגש לראות איך הקלטה בסלולרי של רעיון ראשוני נהפכה להיות שיר שילווה המון

אנשים ברגעים המשמעותיים בחיים שלהם.

 

3. סדרה: "מייקל ג’ורדן — הריקוד האחרון" (נטפליקס)

 

אחד הדברים המרתקים שראיתי בתקופת הבידוד והסגר. ג׳ורדן עם הנחישות הבלתי נלאית שלו, האובססיה לניצחון וחוסר הפחד להפסיד הפך עבורי למאסטר. הסדרה מרתקת גם למי שלא עוקב אחרי ספורט, מעניין לראות יכולות של אדם לא אנושי, שכנראה שילם על זה מחיר.

x