$
מוזיקה

אחרי שביטל את מופעי הקיץ, שלמה ארצי מעדכן: "עדיין בודקים אפשרות לקיום ההופעות בשוני"

בפוסט שעלה אתמול בעמוד הפייסבוק הרשמי של הזמר נמסר כי לאור ההנחיות של משרד הבריאות על הגבלת 500 איש למופע בקפסולות, לא יתאפשר להעלות את המופעים שהיו מתוכננים ביולי בקיסריה, אמפי שוני, צוותא והיכל התרבות. בפוסט שהעלה היום הזמר מסר כי נבדקת אפשרות לקיום המופע באמפי שוני בתאריכים אחרים

מאיה נחום שחל 15:3024.06.20

אחרי שהודיע אתמול על ביטול את המופעים שתוכננו לקיץ הקרוב בקיסריה, אמפי שוני, צוותא והיכל התרבות, פנה היום שלמה ארצי לקהל באמצעות עמוד האינסטגרם שלו והודיע כי עדיין נבדקת האופציה לקיים את המופעים באמפי שוני בתאריכים שונים.

 

"תודה שהבעתם בנו אמון", כתב ארצי היום. "לאור המתרחש ומתווה התרבות שהוגדר, לא אושרו לנו ההופעות הגדולות וצוותא צומצמה משמעותית, ועל כן נאלצנו לבטל אותן כפי שאתם כבר יודעים. אנחנו עדיין בודקים אפשרות לקיום ההופעות בשוני. נודיע בהקדם".

 

בבפוסט שעלה אתמול בעמוד הפייסבוק הרשמי של ארצי נמסר כי לאור ההנחיות של משרד הבריאות על הגבלת 500 איש למופע בקפסולות, לא יתאפשר להעלות את המופעים שהיו מתוכננים החל מתחילת יולי.

 

 

שלמה ארצי בהופעה (ארכיון) שלמה ארצי בהופעה (ארכיון) צילום: אוראל כהן

 

בפוסט שנכתב מטעם חברת ההפקה וקבוצת זאפה נכתב אתמול כי "לצערנו הבנו שזה בלתי אפשרי בפרט לאור העובדה שכל הכרטיסים להופעות הנ"ל נמכרו מראש ואין לנו דרך "לבחור" מי יהיו ה-500 בכל הופעה מתוך אלפי הכרטיסים שכבר נמכרו. לכן בצער רב אנו נאלצים בשלב זה לבטל זמנית את ההופעות הנ"ל".

 

מעריציו של ארצי הביעו אכזבה ותקווה לימים יפים בהם ייפגשו באיזו הופעה.

 

 

x