$
אופנה

מהדורת כיס: מכנסי הדגמ"ח הצבאיים חוזרים ובגדול

המכנסיים שהיו כאן בניינטיז עושים קאמבק היישר למסלולים של בתי האופנה הגדולים, והולמים גם ידועניות כמו ריהאנה וקאיה גרבר

מורן לונדון 08:1423.04.19

זה היה רק עניין של זמן, אבל מכנסי הדגמ"ח שהיו מזוהים עם זרם הפופ והראפ בניינטיז ובנוטיז עושים קאמבק רותח, ואם זה טוב לריהאנה, אמילי ראטקובסקי וקאיה גרבר, אז מי אנחנו שנסרב?

 

 

 

הניצנים של טרנד המכנסיים הצבאיים עם כיסי הענק, שמכונים על המסלולים של בתי האופנה "בגדי עבודה", נראו לפני שנה וחצי בתצוגות של לואי ויטון.  

הדגמ"חים חוזרים הדגמ"חים חוזרים צילום: BACKGRID

 

דגמ"חים דגמ"חים

שם דווקא כן העלו דגמים של חליפות עבודה מלאות, אבל מאחר שאף אחת לא באמת תצא מהבית בלבוש מלא של עובדת מעצ, נסתפק במכנסי הדגמ"ח, כמו שעשו בפראדה, פנדי וולנטינו לכבוד האביב וכמובן ברשתות האופנה.

 

הדגם הקלאסי אמנם יהיה בגזרה משוחררת, רחוקה מהגוף, עם גומי מסביב לקרסוליים, אבל כדי לצלוח את המעבר לאזרחות עברו המכנסיים שלל אדפטציות והם זמינים בגרסאות צמודות, רחבות, עם מעט כיסים או הרבה, ואפילו הירוק הצבאי התחלף בשלל גוונים - משחור לוורוד פסטלי.

 

בפנדי הוסיפו לדגמ"ח חגורת ניילון ארוכה במיוחד שמשווה לו מראה "צנחני" במקצת, דריס ואן נוטן שילב שרוך תעשייתי, לואי ויטון צבע אותן בגוון ורדרד ושילב את הטרנד הניינטיזי עם ז'קט והדפסים מתקופת האייטיז בכלל, ובפראבל גורונג הציגו גרסה עם תפרים בולטים שיוצרת את המראה הכי מגניב למכנסיים האלה.

 

מימין: קים קרדשיאן וריהאנה בדגמ"ח מימין: קים קרדשיאן וריהאנה בדגמ"ח צילום: BACKGRID

 

מיטיבי הלכת, או יותר נכון אלה שכבר היו שם לפני 20 שנה, בטח זוכרים שגלגול ההמשך שלהם הוא חצאיות עם כיסים תפוחים שחורגים מקו המכפלת, כמו אלה שעיצבו באלברטה פרטי.

 

אז איך כדאי ללבוש את הדגמ"ח ולמה הוא מתאים? המכנסיים האלה, חרף היותם פריט לבוש קרבי ומחוספס, יודעים להתגמש.

 

הם ייראו טוב לא רק עם סניקרס, אלא גם מעל נעליים עם עקב דקיקים ועדינים. הפיוז'ן דווקא יעשה להם טוב, ועל כן אין מה לחשוש מלערבב אותם כמעט עם כל מה שיש לכן בארון. מה שדווקא לא היינו משלבים איתם הוא פריטים משלימים מעולמות צה"ל, כדי להימנע ממראה מיליטנטי קיצוני. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x