$
פנאי

החתולה של קרל לגרפלד תהפוך לחיית המחמד העשירה בעולם

עולם האופנה ממשיך להתאבל על קרל לגרפלד, ובינתיים, החתולה בת התשע מסוג בירמן, שליוותה בשנים האחרונות את מעצב האופנה המפורסם שמת שלשום, עשויה להפוך ליורשת החוקית של 150 מיליון ליש"ט

שירות כלכליסט 22:0420.02.19
עולם האופנה ממשיך להתאבל על קרל לגרפלד, מעצב האופנה המפורסם שמת שלשום, אך ייתכן וחתולתו האהובה שופט (Choupette) תוכל להתנחם בירושה של 150 מיליון ליש"ט.

 

 

החתולה בת התשע מסוג בירמן, ליוותה את לגרפלד בשנותיו האחרונות, והוא כינה אותה האהבה האמיתית היחידה שלו. לגרפלד אף טען בעבר כי היה מתחתן עם החתולה אם זה היה חוקי. לפיכך, יש סיכוי די גבוה שהחתולה תהיה בין הבודדים שיזכו בירושה. בשנה שעברה הוא אמר בריאיון שהאנשים שעשויים להיכלל בירושה שלו, כוללים את בן הסנדקאות שלו הדסון קרואינג ואביו בראד קואינג שנחשב למוזה שלו, וכן גם גם שופט. החוק הגרמני מאפשר לחלק ירושות מסוג זה, כל עוד ימונה לחתולה איגוד או עמותה.

 

שופט החתולה. אהבתו של לגרפלד שופט החתולה. אהבתו של לגרפלד צילום: Instagram / choupettesdiary

 

לגרפלד אימץ את שופה ב-2011 לאחר ששמר עליה עבור חברו הדוגמן הצרפתי בפטיסט ג'יאביקוני. הוא הרעיף עליה מאז אהבה ומתנות, כולל חדר שינה משל עצמה עם מערכת סאונד ונסיעות במטוסים פרטיים.

 

לגרפלד אף הפך אותה לדוגמנית - ב-2012 היא הצטלמה בזרועותיה של הדוגמנית לטיסיה קסטה למול מגדל אייפל.

 

לאחר מכן היא השתתפה במספר קמפיינים, כולל למכוניות אופל ולמותגי איפור. ב-2015 היא בעצמה הרוויחה 2.3 מיליון ליש"ט הודות להשתתפות בשני קמפיינים: לחברת הקוסמטיקה היפנית Shu Uemura ולחברת הרכב הגרמנית ווקסהול.

במקביל, הושקה קולקציה שלמה בשם "שופט מאוהבת" כהוקרה לה, וקולקציה נוספת של שאנל הייתה בהשראת העיניים שלה. לגרפלד אף עיצב נר ריחני עם התמונה שלה שעולה מעל 250 דולר.

 

לשופט יש אפילו 128 אלף עוקבים באינסטגרם. לגרפלד העסיק עבורה שתי מטפלות, פרנסס ומרג'ורי שיארחו לה חברה כשהוא בנסיעות.

 

לגרפלד והחתולה שופט לגרפלד והחתולה שופט

 

זה לא נגמר פה. לשופט יש גם אוסף של שרשראות יהלומים, שף ומעצבת שיער. "היא כמו אישה שיקית, אישה מוחזקת עם משרתת צמודה", סיפר לגרפלד בריאיון קודם. "הם משחקים איתה, עליהם לטפל בפרווה הלבנה היפה שלה, לעשות טיפולי יופי לעיניים שלה ולבדר אותה. היא מרכז העולם". עורכת מגזין ווג אנה וינטור אף הצהירה ב-2015 שבגלגול הבא שלה היא תשמח להיוולד כשופט.

 

עם זאת, בשלב זה עוד לא ברור מי יטפל בה לאחר מותו של לגרפלד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x