שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אוכל

איך אומרים פרידה בתאילנדית? חיים הורביץ ואשתו נאם – נפרדו

השניים נפרדו לאחר 5 שנות נישואים. הורביץ הוא בנו של מייסד טבע אלי הורוביץ. בבעלות נאם ספא בהילטון ת"א ואת מסעדת ניטן תאי

יעל ולצר 12:3310.02.19

נעמי נאם, אשת עסקים שפתחה ספא בהילטון ת"א ואת מסעדת ניטן תאי בהשקעה של 10 מיליון שקל - נפרדה מבעלה אלי הורביץ, איש עסקים ובנו של מייסד טבע אחרי 5 שנות נישואים.

 

 

 

 

 

חיים ונאם הורביץ בימים יפים יותר חיים ונאם הורביץ בימים יפים יותר

 

 

הסיפור ביניהם החל כשהיא עבדה כמעסה מקצועית בהילטון תל אביב. הורביץ, שידוע כ"בחור ביישן" לא דיבר איתה בתקופה הראשונה מילה מעבר לגבול המקצועי. עד שנפרד מאשתו ואיבד את אביו, ואז, כאמור, נפגשו השניים במקרה ברחוב, והשאר היה להיסטוריה והיסטריה.

 

נאם (נעמי) הורביץ עלתה לארץ בתחילת שנות העשרים שלה, בעקבות האהבה. את השנים הראשונות העבירה בעבודה חקלאית בת 9 שעות ביום בשדה בננות בסמוך לחיפה. היא חיה אז בקרוון והרוויחה 1,500 שקלים בחודש. מבעלה לשעבר נולדה עדן, בתה היחידה שחזרה בתשובה בעקבות הבעל, מה שהוביל לגירושיהם. בתה המשיכה לחיות איתו ולנהל אורח חיים דתי, וכיום הורביץ רואה אותה פעם בשבוע בלבד. בהמשך נאם אף התגיירה כדי להתקרב לבתה, אבל זה לא סייע הרבה למערכת היחסים בין השתיים. "אם זה טוב לה אז טוב לי".

 

בראיונות שהעניקה לאחר שסיפרו בפומבי את סוד אהבתם, לפני וגם אחרי נישואיהם, סיפרה שלא האמינה שבחור כמו הורביץ יתייחס לבחורה שנולדה בכפר נידח בתאילנד ברצינות. "מה הסיכוי שגבר שווה כמוהו, גם מיליונר וגם חתיך, יפתח קשר אמיתי עם בחורה שעשתה לו מסאז' בגב וניקתה את הבית שלו וגיהצה לו חולצות ובישלה לילדיו?'

 

לכן החליטה שלא לפתח רגשות כלפיו, גם לא לענות להתקשרויות שלו, אלא לאחר שהגיע לביתה וסיפר לה שכל מה שהוא רוצה זו אהבה אמיתית.

 

לנאם ולהורביץ אין ילדים משותפים, ואת הזמן הקדישה נאם לפיתוח עסקים משלה, בתמיכה כמובן של הבעל האוהב. בהתייחס לביקורות נגדה על הרהבתנות שאפיינה את ניטן תאי השיבה באותה תקופה: "יש המון שנאת חינם וקנאה. כשבן אדם משקיע במשהו שהוא מאמין שהוא טוב ולא נותנים לו פרגון, זה כואב. אני יכולה להעיד רק על עצמי כמובן, בתור מישהי שהיא עשירה רק כמה שנים, אבל אני לא סנובית, פשוט נפגעתי. קשה לפתוח את הלב לאחרים כי את מקבלת סטירה".

 

נאם הוכיחה את עקשנותה ואת האמונה שלה בעצמה, כשלאחר שפתחה לפני מספר שנים את מתחם הספא היוקרתי שבע ספא הילטון (Sheva Spa Hilton), פתחה גם את שבע ספא אקספרס – ספא ייחודי בקונספט מהיר בדיזנגוף.

  

מקורב לבני הזוג נאם וחיים הורביץ מסר: "אכן, בני הזוג נפרדו. הפרידה נעשתה, לדברי הזוג, "כמו בספרים": בהסכמה מלאה ובהחלטה הדדית. העסקים המשותפים ימשיכו להתנהל במשותף, כמו היום, ללא שינוי. נאם תעבור בקרוב להתגורר בדירה נפרדת.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x