$
אמנות ועיצוב

זה לא פירסינג: בשורת העיצוב לנכים ובעלי לקויות

המותג האמריקאי patti and ricky מנסה להביא את הבשורה, מבגדי ים שמותאמים לנשים שעברו כריתת שד ועד מכשיר שמיעה שנראה כמו עגילים

מורן לונדון 08:1519.07.18

ילדים ומבוגרים כאחד חווים קושי להסתייע במכשיר או מתקן בעל התוויה רפואית ועיצוב, כי כשמדובר באביזרים שמסייעים לאנשים עם לקויות, השימוש הנפוץ והזוהר במונח אקקסוריז פשוט לא קיים. אתר חדש, pattiandricky.com, מבקש לשנות זאת באמצעות אקסססוריז הייעודיים לאנשים עם לקויות. מדובר בחנות ייחודית שמרכזת בתוכה מוצרי עזר מעוצבים למגוון רחב של לקויות ובהתאמה לנשים, גברים וטף.

 

אלכסנדרה קונל, שהקימה את האתר, סיפרה בראיון למגזין “באסטל” שהיא התחילה להבין את הצורך בעזרים פונקציונליים מעוצבים לאחר שאמא, חובבת האופנה, נזקקה למקל הליכה ורצתה אחד מנומר שיתאים לאשיותה ויגרום לה להרגיש יפה.

 

 

 מימין, עם כיוון השעון: מכשיר שמיעה שנראה כמו תכשיט, תחבושת מעוצבת ליד, בגדי ים שנותנים מענה למקרים של אסימטריה, כריתות שד וצלקות מניתוחי בטן וכסאות גלגלים מאובזרים מימין, עם כיוון השעון: מכשיר שמיעה שנראה כמו תכשיט, תחבושת מעוצבת ליד, בגדי ים שנותנים מענה למקרים של אסימטריה, כריתות שד וצלקות מניתוחי בטן וכסאות גלגלים מאובזרים

 

"קניות לעתים לא מאמצות לחיקן אנשים עם נכויות ואנחנו רוצים לשנות את העניין דרך חוויה שמתאימה לכולם”, נכתב בכניסה לאתר.

החשיבה על הלקוח, מתחילה כבר בכניסה לאתר שמתהדר בכתב גדול במיוחד, נוח ושמיש ללקוחות עם לקות ראייה. שיטוט בקטגוריות השונות מגלה פתרונות מעוצבים לאנשי עסקים מעונבים שזקוקים למתלה יד, לצעירים מגניבים שזקוקים למכשיר שמיעה ויכולים למצוא כאן כזה שנראה כמו הפירסינג הכי לוהט בדיזינגוף סנטר ועד מנשאי תינוקות מיוחדים ותיקים מעוצבים וצבעוניים לכיסא הגלגלים.

 

בין המוצרים המיוחדים שאפשר למצוא באתר ישנה שמיכה כבדה לאנשים עם נדודי שינה, שמשקלה מסייע לתחושת ערסול שאמורה להעניק שינה טובה יותר; מדבקות ברייל לבגדים ולנעליים; חולצות אלגנטיות לגברים שנסגרות במגנט אבל נראות בדיוק כמו הדבר האמיתי; מכשירי שמיעה מעוצבים; אקססוריז לכסאות גלגלים וטבעות עם אלמנטים מוביליים לאנשים שנרגעים כשהם ממוללים משהו ביד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x