$
קולנוע וטלוויזיה

היכונו לאינגליש קולולו: בעולם נערכים לחתונה המלכותית

ההכנות לחתונה המלכותית באנגליה בעיצומן, וערוצי הטלוויזיה משתתפים בחגיגה. מדריך לספיישל שבדרך

דנה קסלר 08:0909.05.18

גם אם לא קיבלתם הזמנה לחתונה המלכותית של הנסיך הארי והשחקנית מייגן מרקל, שתתקיים בשבת 19.5 - צריך להתחיל להתכונן. ערוץ לייפטיים’ המשודר ב־yes וב־HOT, ישדר בחמישי 17.5 בבכורה טלוויזיונית את הסרט “הארי ומייגן: חתונה מלכותית”, שמלווה את מערכת היחסים של הנסיך והגרושה האמריקאית מהפגישה העיוורת ועד לאירוסים המיוחלים.

 

מיד אחר כך יוקרן הספיישל ”הארי ומייגן: מורדים מלכותיים” עם 10 עובדות מפתיעות על חתונות מלכותיות. בשני אלה תוכלו לצפות החל מ־18.5 גם ב־yesVOD, שישדר גם מבחר סרטים על משפחת המלוכה הבריטית.

 

מזכרות מזכרות צילום: אם סי טי

 

ערוץ 8 של HOT ישדר ברביעי 16.5 סרט של ה־BBC שבית המלוכה שיתפו איתו פעולה: “הארי ומייגן: סיפור אהבה מודרני”, שמציץ להכנות הקדחתניות לקראת החתונה וישודר בארץ במקביל לשידורו ב־BBC. מי שרוצה לראות את מרקל מתחתנת דווקא עם השחקן פטריק אדמס, שמתאים לה הרבה יותר מהנסיך הג’ינג’י, מוזמן לפרק סיום העונה השביעית של Suits - הסדרה בה השחקנית התפרסמה - שישודר ב־17.5 בערוץ yesDRAMA.

 

היות שמשפחת המלוכה בימינו מספקת בעיקר בידור להמונים, לקח על עצמו ערוץ E! המשודר ב־yes ,HOT, פרטנר וסלקום TV, לסקר את החתונה וכמובן גם לעשות לה בילד־אפ.

 

חנות מזכרות חנות מזכרות צילום: אם סי טי

 

הסיקור המלכותי של הערוץ יחל בספיישל “יומני הנסיכה: מדיאנה למייגן”, שישודר בשישי השבוע 11.5 בשעה 16:00. הספיישל שם לעצמו למטרה לבחון את האבולוציה של משפחת המלוכה ואת עתידה של הנסיכה המודרנית דרך חייהן של שלוש נשים פורצות דרך: דיאנה, קייט מידלטון ומייגן מרקל.

 

בשבוע הבא, בימי שלישי עד חמישי (15־17 במאי) תוקדש מהדורת החדשות של ערוץ E! בשעה 21:30 להכנות לקראת החתונה.

 

ואם אתם רוצים לצפות בדבר האמיתי בזמן אמת, אז ביום החתונה, 19.5, ישדר ערוץ E! את האירוע הגדול לייב מטירת וינדזור. מנחי הערוץ החרוצים ג’וליאנה רנסיק, בראד גורסקי, מלאני ברומלי ושרה־ג’יין קרופורד יסקרו את האירוע מטירת וינדזור ומכמה מוקדים שונים באנגליה. החל מ־12:00 בצהריים (שעון ישראל), ובמשך חמש שעות רצופות, נוכל לצפות בכל הכובעים המטורללים של האורחות המכובדות, בטיול בכרכרה שבני הזוג יקיימו ברחובות וינדזור לאחר הטקס, בשלל האורחים המכובדים מאלטון ג’ון ועד ויקטוריה בקהאם, במשפחת המלוכה החוגגת ובכל היתר.

 

הארי ומייגן - היכונו לחתונה הארי ומייגן - היכונו לחתונה צילום: גטי

 

ואם אחרי חמש שעות, ועוד לילה שלם של ניתוחים פוסט־חתונתיים בפייסבוק, עדיין לא יימאס לכם, למחרת (יום ראשון 20.5) ב־21:30 ישדר ערוץ E! ספיישל “סיכום החתונה המלכותית” שיכלול את כל הרגעים המרגשים וההפתעות הגדולות מהאירוע. וגם בימים הבאים אחרי החתונה ימשיכו לטחון אותה - אין מה לדאוג.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x