$
מוזיקה

סטטיק ובן אל תבורי חתמו על חוזה בינלאומי ענק

חשיפה: אחרי ששברו את כל השיאים בארץ, סטטיק ובן אל בדרך לכבוש את ארה"ב. העסקה: חוזה עם "יוניברסל" לשבעה אלבומים באנגלית. היו שלום לכם ונמסטה

רז שכניק, ידיעות אחרונות 10:2813.03.18
סטטיק ובן אל תבורי תופסים אמריקה. אחרי ההצלחה הגדולה בישראל, הוחתם הצמד על חוזה בינלאומי ענק בחברת "קפיטול רקורדס" מקבוצת "יוניברסל" האמריקאית להפקת שבעה אלבומים באנגלית במהלך עשר השנים הקרובות. מאחורי העסקה עומד איש העסקים האמריקאי־ישראלי חיים סבן.

 

סבן, בעצמו מוזיקאי לשעבר (להקת "האריות"), התעניין בהצלחה של סטטיק ובן אל והגיע למנהליהם, יואב גרוס ואורון כלפון. אחרי מגעים בין הצדדים, חתם הצמד על חוזה בחברת "סבן קפיטל גרופ", ולאחר מכן התבצעה העסקה עם "קפיטל רקורדס". במאי הקרוב יטוסו סטטיק ובן אל ללוס־אנג'לס כדי לצלם קליפים לשירים החדשים שלהם, כשהסינגל הראשון צפוי לצאת לשוק האמריקאי ביולי.

 

"קפיטל רקורדס", מקבוצת "יוניברסל", נחשבת לאחת מחברות התקליטים הגדולות והחשובות בעולם ומייצגת אמני ענק כפול מקרטני, קייטי פרי, ניל דאימונד, בריאן וילסון, סם סמית' ובק.

 

סטטיק ובן אל תבורי סטטיק ובן אל תבורי

 

לפי התכנון, הצמד יקליט שירים באנגלית שיופצו בשלב ראשון בארה"ב ובמדינות אמריקה הלטינית, בהשקעה שתעמוד על חמישה מיליון דולר. חלק מהשירים הקיימים של סטטיק ובן אל כבר תורגמו לאנגלית ויוקלטו בקרוב מחדש. ג'ורדי, המפיק המוזיקלי שעומד מאחורי ההצלחה של השניים, יעבוד איתם גם על האלבומים לחו"ל.

 

ביום שני הבא צפויה לנחות בישראל המפיקה והמוזיקאית אמילי רייט, שתעבוד עם סטטיק ובן אל על שני הסינגלים הראשונים שיוקלטו באנגלית. רייט עבדה במהלך הקריירה שלה עם אמנים כמו בריטני ספירס, מיילי סיירוס, קייטי פרי וקלי קלרקסון.

  

"אני מאמין שהכישרון של סטטיק ובן אל ידבר לחובבי מוזיקה ברחבי העולם", מסביר סבן את ההחתמה, "יחד עם הצוות המקצועי שמלווה אותם, נשמח ב'סבן קפיטל גרופ' לסייע להם בפיתוח השלב הבא בקריירה הכל כך מיוחדת ומוצלחת שלהם".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x