$
מוזיקה

ילד, תבחר המשך: קליפ אינטראקטיבי חדש לקהל הצעיר

אקו (אינטרלוד לשעבר) שהפיקה קליפים לבוב דילן וקולדפליי, משיקה קליפ ילדים אינטראקטיבי בעברית

מאיה נחום שחל 09:0619.12.17

טכנולוגיית הווידיאו האינטראקטיבי של חברת אקו (לשעבר אינטרלוד), מגיעה לראשונה לעולם הילדים בקליפ חדש וראשון מתוך האלבום "שקוף", שהוציא לאחרונה דרך דף הפייסבוק שלו ברק פלדמן לשיר "דודו יודע הכל".

 

השיר נכתב על בנו עידו (המכונה דודו) שלמד מאחותו הגדולה דברים רבים, עד שיום אחד הצהירה בפני אביה שדודו כבר יודע הכל.

 

 

את חברת האינטרנט אקו ייסדו המנכ"ל והמוזיקאי יוני בלוך, טל זובלסקי ופלדמן בשנת 2010. החברה ממוקמת בניו יורק ובישראל, ומעצבת, מפתחת ומשווקת טכנולוגיית וידיאו אינטראקטיבי שמאפשרת לצופה לאורך כל הדרך להחליט איך יימשך הקליפ תוך כדי צפייה.

 

על הקליפ "Like A Rolling Stone" שהפיקו לבוב דילן זכו בפרס קליפ השנה של המגזין "טיים" ב־2013, ובהמשך גם הפיקו קליפ לשיר "Ink" של קולדפליי.

 

מתוך "דודו יודע הכל" של ברק פלדמן מתוך "דודו יודע הכל" של ברק פלדמן

 

את האלבום “שקוף” שיחרר פלדמן, המתגורר בניו יורק, בהדרגה דרך דף הפייסבוק שלו, שם גם ניתן לרכוש אותו. יוצרי האלבום: דניאלה בוס עיבדה והפיקה מוזיקלית, המילים כולן נכתבו על ידי פלדמן והלחנים של אלון עדר, עידן רייכל, טל בלכרוביץ’, יוני בלוך ומוריה לוי.

 

 

ברק פלדמן ברק פלדמן

 

 

 

את “דודו יודע הכל” מבצעת נועה דנאי. את האנימציה יצר אדריאן אנגלהרט הבריטי בשיתוף עם פלדמן.

 

"הייחוד של הקליפ שהוא גם בעברית וגם באנגלית ואפשר לעבור באמצע בין השפות", אומר פלדמן. "אפשר לבחור לאורך כל הצפייה. למשל, בשורה 'לימדתי את דודו על צבעים' הילדים יכולים לבחור צבע והקליפ נצבע ומשתנה בהתאם, זה הכי קל כשיש מסך מגע". זה בעצם הקליפ הראשון לילדים שיצא בפלטפורמה שלנו”.

 

פלדמן, מהנדס אלקטרוניקה במקצועו, כתב מילים לזמרים רבים בהם בלוך ("מכיר אותו"), אפרת גוש ("לראות את האור") , נינט טייב ("עוד מעט"), גידי גוב ("אם היינו") ומירי מסיקה ("נוצות").

 

השנה כאמור שיחרר את אלבום הילדים הראשון שלו ו הוא כתב את השירים למחזה "Next stop" מאת נגה מילשטיין שביימה השחקנית מילי אביטל ומוצג בימים אלה בניו יורק.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x