$
אופנה

שבוע האופנה ייערך בפעם השישית - ללא חסות גינדי TLV

חברת הנדל"ן שהיתה נותנת החסות המרכזית משכה ידיה מהאירוע. המארגנים הודיעו שהוא יתקיים בחודש מרץ 2018 אך כרגע לא ברור מי יהיו נותני החסות

מורן לונדון 16:0211.12.17

ההכרזה על שבוע האופנה של תל אביב, שייערך זו השנה השישית ברציפות, התקבלה בשמחה מצד אחד ובהרמת גבות מאידך. הסיבה - גינדי TLV, שהייתה נותנת החסות המרכזית לשבוע האופנה ומי שמזוהה עימו יותר מכל, משכה ידיה מהאירוע.

 

בשנת 2011 התקיים שבוע האופנה של תל אביב בפעם הראשונה במתחם התחנה, אך החל מהשנה השנייה פרשה חברת גינדי השקעות את חסותה על האירוע והעבירה את תצוגות האופנה ואירועי הגאלה למאהל ענק שהוקם במיוחד על אתר הבנייה, עליו עומד כיום קניון TLV.

 

מצד אחד אפשר לראות את שובו של שבוע האופנה כחזרה הביתה, למקורות ומצד שני, יחד עם דיווחים על קשיים בהתרוממות של קניון TLV קשה שלא לתהות מדוע האנשים שביקשו לקשור את שמם עם אירוע ומיזם אופנה גדול בתל אביב, החליטו להדיר את רגליהם ממנו דווקא הפעם.

 

 

שבוע האופנה שהתקיים בגינדי תל אביב (ארכיון) שבוע האופנה שהתקיים בגינדי תל אביב (ארכיון) צילום: אבי ולדמן

 

האירוע עצמו ייערך בחודש מרץ בבימויו של מוטי רייף ובשיתוף פעולה עם עיריית תל אביב. באשר לשאלה מי יהיו נותני החסויות, כרגע עוד אין תשובה ברורה וצריך להמתין ולראות אם יימצא תחליף לגינדי או שתל אביב, בניגוד לבירות אופנה אחרות מסביב לעולם, שוב תיאלץ להסתפק בפירורים שתלקט מפה ומשם.

 

מנור גינדי, מבעלי קניון TLV, מסר: "אנו מודים למוטי רייף על שיתוף פעולה פורה ורב שנים בשבועות אופנה מדהימים, ועל חלקו באסטרטגיית החברה למיצובו ולביסוסו של קניון האופנה TLV כמרכז אופנה, בילוי וקולינריה ארצי. יחד העלינו את ישראל על מפת האופנה העולמית ועם פתיחתו של קניון TLV אנו עם הפנים למיזמים פורצי דרך חדשים. אנו מאמינים כי בכל פורמט עתידי 'שבוע האופנה' ימשיך להאדיר את תעשיית האופנה הישראלית בעולם וגאים על חלקנו בו. נמשיך לעבוד יחדיו ולשתף פעולה ואנו מאחלים למוטי חברינו הצלחה רבה בהמשך הדרך".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x