• תפריט
המלצות לסופ"ש

קלידים וחוגגים: המלצות סופ"ש

הדי.ג'יי־פסנתרן Kygo לראשונה בישראל, חג המחזה המקורי, ותערוכת עיצוב ישראלי

מאיה נחום שחל והילה דביר 08:2830.11.17

קולנוע: לרגל יום האיידס הבינלאומי יוקרן הסרט הדוקומנטרי "וותיקים", על אנשים החיים עם HIV , ויתקיימו שיחה עם אשה הנושאת את הנגיף וכן תערוכת הצילום "State of the ART" של שמונה אמנים נשאי HIV. פרטים: חמישי, 19:00, סינמטק תל אביב.

 

הצגה: במסגרת חג המחזה המקורי שיתקיים בסוף השבוע בתיאטרון הבימה תעלה ההצגה "ספינינג" – תיאטרון סיפור בהשראת הקומה הראשונה מ"שלוש קומות" של אשכול נבו שעיבד, יחד עם עירית הורוביץ לוז ואמנון וולף. פרטים: חמישי, 17:00, הבימה תל אביב.

 

הדי.ג'יי והמפיק הנורבגי KYGO הדי.ג'יי והמפיק הנורבגי KYGO צילום: Johannes Lovund Film & Media

 

תערוכה 1: תערוכת "גלוקלי: בין גלובלי ללוקלי" על השפעות מקומיות ובינלאומיות בעיצוב הישראלי, באוצרות ד"ר אביבית אגם דאלי. פרטים: שבת, 11:00, גלריית המשכן בית מאירוב חולון.

 

פוף סרוג. 550 שקל פוף סרוג. 550 שקל צילום: איה וינד

 

תערוכה 2:
לרגל 25 שנות פעילות למעצבת חדרי הילדים חגית סער תתקיים תערוכת פופ־אפ בהשראת אוסף ספרי הילדות שלה, ותוצג לראשונה קולקציית הקפסולה החדשה. פרטים: עד 18 בדצמבר, קניון רמת אביב.

 

הופעה: המפיק, הפסנתרן והדי.ג'יי Kygo הנורווגי בהופעה ראשונה בישראל עם מיטב להיטיו. פרטים: מוצאי שבת, 18:00, גני התערוכה תל אביב. 269–369 שקל.

 

מכירה: השקת הקולקציה הסרוגה של קוצ'ינטה, קולקטיב של מבקשות מקלט אפריקאיות החיות בתל אביב, הנותן לנשים אפשרות להרוויח ולהיחלץ ממציאות חייהן הקשה באמצעות יצירה. כל ההכנסות מהמכירות יעברו כתרומה לנשים אפריקאיות. פרטים: יום שישי, בחנות "גלביה", קניון ארנה הרצליה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x