$
קולנוע וטלוויזיה

הסדרה החדשה של "מסע בין כוכבים" תשודר בלעדית בנטפליקס - גם בישראל

ל"כלכליסט" נודע כי צילומי הסדרה כבר החלו באתרים סודיים באזור וונקובר, וכי הסדרה מצולמת תחת שם אחר על מנת להסתיר אותה מהמעריצים; על פי הודעת רשת CBS הסדרה תגיע ל-188 מדינות בעולם והפרק הראשון יוקרן בינואר 2017

הראל עילם 18:2818.07.16

הסדרה החדשה ביקום של "מסע בין כוכבים" תשודר באופן בלעדי בנטפליקס, גם בישראל. כך הודיעה היום (ב') רשת הטלוויזיה האמריקאית CBS, המחזיקה בזכויות על המותג.

 

בנובמבר האחרון CBS הפתיעה את מעריצי "מסע בין כוכבים" כשהודיעה על השקת סדרת טלוויזיה נוספת – הראשונה מאז ש-Enterprise ירדה מהאקרנים ב-2005. החברה הודיעה אז כי הסדרה תשודר באופן בלעדי בארה"ב ברשת CBS ושירות הסטרימינג החדש שלה, All Access. היא הודיעה שהסדרה תגיע גם לשאר העולם, אבל העדר הפרטים בנושא הדאיג את המעריצים.

 

הבוקר, CBS הודיעה כי היא חתמה על חוזה הפצה בינלאומי עם נטפליקס, שתשדר את הסדרה ב-188 המדינות בהן היא פועלת, ביניהן גם ישראל. יוצאות הדופן הן ארצות הברית, שם הסדרה תשודר כאמור דרך CBS, וקנדה, שם היא תוקרן דרך בל. הפרק הראשון של הסדרה יוקרן בינואר 2017.

 

בעוד שבהודעה הרשמית של CBS נמסר כי צילומי הסדרה יחלו בספטמבר הקרוב בטורונטו, ל"כלכליסט" נודע כי הצילומים כבר החלו באתרים סודיים באזור וונקובר, וכי הסדרה מצולמת תחת שם אחר על מנת להסתיר אותה מהמעריצים. הסדרה אמורה לכלול צוות חדש, שחקנים חדשים וספינה חדשה ותתרחש ביקום הראשי של "מסע בין כוכבים" – כלומר, לא במציאות האלטרנטיבית של יקום "קלווין", שבו מתרחשים הסרטים החדשים בסדרה, ביניהם הסרט ה-13 במספר, Beyond שצפוי לצאת לאקרנים בחודש הבא.

 

 

 

מלבד פרטים אלה, מעט מאוד ידוע כעת על הסדרה החדשה של "מסע בין כוכבים". אין כל פרטים על העלילה ואפילו לא ברור באיזו תקופה בהיסטוריה הדמיונית של "מסע בין כוכבים" הסדרה תתרחש. בעבר היו שמועות עיקשות שהציבו את אירועי הסדרה החדשה לפני "מסע בין כוכבים: הדור הבא", בערך בשנת 2330, אבל יוצרי הסדרה דחו אותן. זהו פרט חשוב מאוד עבור המעריצים, כי הוא יקבע האם ל-CBS יש כל כוונה לאפשר לשחקנים המפורסמים מהסדרות הקודמות להגיע להופעות אורח בסדרה החדשה.

 

זה הזמן לצפיית בינג'

 

בימים האחרונים נטפליקס הוסיפה למאגר הסרטים ותוכניות הטלוויזיה שלה בישראל את כל העונות הוותיקות של "מסע בין כוכבים", והצופים הישראליים יכולים לצפות כעת בכל שלוש העונות של "מסע בין כוכבים" המקורית, ארבע העונות של אנטפרייז ושבע העונות כל אחת של "מסע בין כוכבים: הדור הבא", וויאג'ר ו-Deep Space 9 – בנוסף לשני הסרטים החדשים ביותר בעולם "מסע בין כוכבים", סדרת הטלוויזיה המונפשת משנות השבעים והסרט First Contact מ-1996.

 

מאז תחילת השנה נטפליקס הרחיבה משמעותית את כמות הסרטים וסדרות הטלוויזיה הזמינות בישראל, ואף החלה להוסיף תמיכה בכתוביות בעברית. בסוף יוני היו כ-30 תוכניות טלוויזיה וסרטים בנטפליקס עם כתוביות בעברית, ותוך פחות מחודש המספר כבר עומד על למעלה ממאה. סמנכ"ל אזור המזרח התיכון, אפריקה וישראל, ג'וריס אווברס, אמר ל"כלכליסט" ביוני האחרון כי הוא צופה שעד סוף השנה רוב התכנים בנטפליקס יהיו זמינים עם כתוביות בעברית. בתחילת השנה אווברס אמר ל"כלכליסט" כי נטפליקס מוכנה לשקול הפקת תכנים מקוריים בישראל ובעברית, כפי שכבר עשתה באנגליה, מקסיקו, צרפת, גרמניה ומדינות נוספות.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x