$
אמנות ועיצוב

אופנות החתונה: בר רפאלי לא לבד

מהשלכת פופקורן על החתן והכלה ועד כיבוי פלאפונים. אופנות החתונה החמות על פי פינטרסט

תמרה וולמן 08:5704.07.16

מעניין שדווקא אחד הטקסים הכי עתיקים - החתונה - הוא גם קורבן ידוע של טרנדים מתחלפים. אז אם כבר טרנדים, בואו נשתמש בחוכמת ההמונים. לפני שבועות ספורים פורסמו בפינטרסט, הרשת החברתית שמכנה עצמה "קטלוג הרעיונות של העולם", הטרנדים הכי לוהטים בעולם החתונות על פי חיפושי הגולשים. אז הנה כמה נקודות למחשבה מתוך הרשימה.

 

נא לכבות טלפונים

 

מעכשיו לא רק בר רפאלי: עוד ועוד זוגות מבקשים מהאורחים היקרים לכבות את כל המכשירים האלקטרוניים לפני הטקס ולהתרכז בתוכנית האמנותית שהם, הרב או האמא של החתן עמלו עליה במשך חודשים.

 

מישמש שושבינות

 

תמיד חלמתן להיכנס לחופה כשסוללת שושבינות מתואמות לוק משליכות מאחוריכן פקעות ורדים? לא עוד! בפינטרסט טוענים כי ה־דבר עכשיו הוא דווקא שושבינות פריסטייל — כל אחת בשמלה ובצבע שלה.

 

פופקורן מתוק ופיש אנד צ'יפס פופקורן מתוק ופיש אנד צ'יפס צילום: שאטרסטוק

 

אוכלים בקז'ואל

 

עוף או דג? — השאלה הנצחית הזאת של מלצרי החתונות כבר ממש פאסה לפי פינטרסט. הלהיט הנוכחי הוא אכילה בלתי פורמלית, כולל משאיות אוכל, נשנושי לילה כגון פיצה וקינוחים קפואים א־לה ארטיק כדי לצנן את הלילות הרותחים.

 

משחק הכיסאות

בפעם הבאה שבה תגיעו לחתונה אולי כבר לא תצטרכו לנזוף באורח החצוף התורן ולהסביר לו שהשורה הראשונה נועדה לסבתא של הכלה. לפי פינטרסט, בחתונה הבאה אתם תשבו במעגל כיסאות מסביב לחופה.

 

נצנצים על ראשכם

 

התשליך — השלכת אורז על הזוג הצעיר — הוא לא מנהג מקובל במחוזותינו. אבל כמו תמיד, אם זה כיף, אנחנו מאמצים! בפינטרסט מציעים לערוך שולחן ובו שלל הצעות להשלכה על המתחתנים ביציאה מהחופה — מקונפטי, דרך נצנצים ועד פופקורן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x