פנאי

אימון אישי: רוקדות ונהנות

שיטת LifeDance משלבת עשרה סגנונות מחול, ספורט והרבה רגש

רעות ברנע 10:5301.07.14

כמה פעמים יצא לכם לעשות כושר וליהנות מזה, אבל על אמת? הדבר הכי בולט בשיטת LifeDance הוא שהמשתתפות נהנות מכל רגע. "השיטה צמחה מקושי אישי", מספרת שירה רובינס, הישראלית שפיתחה אותה ורשמה אותה כפטנט. "אני רוקדת כבר שנים, ובתקופות של קושי שאלתי את עצמי מה יכול לגרום לאשה לעשות פעילות גופנית וגם להתרגש מזה. הגעתי למסקנה ששילוב בין ריקוד לספורט ולרגש הוא משהו חכם. שנתיים עבדתי על פיתוח נוסחה שתהיה גם רגשית, גם טכנית וגם חכמה, והכי חשוב - שתאפשר לכל אחת לרקוד".

 

האימון, בן שעה ורבע, הוא שיעור מחול אינטנסיבי שמורכב מעשרה סגנונות, מג'אז ומודרני, דרך מחול אפריקאי ועד פלמנקו ומחול הודי, ורובינס מנחה אותו בליווי מוזיקה מקפיצה ורמות מטורפות של אנרגיה. הצעדים פשוטים יחסית אך מהירים, כך שיעברו כמה שיעורים עד שמתחילות יקלטו אותם. "גם מישהי שמעולם לא רקדה יכולה להגיד 'וואו, אני רוקדת!'". בסוף כל רצועה רובינס מאפשרת לנשים כמה שניות של ריקוד חופשי, ובסוף השיעור מוקדשות לכך עשר דקות.

 

מפתחת השיטה שירה רובינס: "אם יהיה גבר אחד בחדר, לא תביאי את עצמך לקצה" מפתחת השיטה שירה רובינס: "אם יהיה גבר אחד בחדר, לא תביאי את עצמך לקצה" צילום: אוראל כהן

 

ומה עם הגברים? "אם יהיה אפילו גבר אחד בחדר, את לא תביאי את עצמך אל הקצה", מסבירה רובינס.

 

פרטים: 280-195 שקל למינוי חודשי, ביפו, הוד השרון, ראשל"צ ורינתיה. rikudhachaim.co.il

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x