$
מוסף באזז ספטמבר 2012

בועטות אבל בעדינות

טרנד הסניקרס המעוצבות יישאר גם בחורף הקרוב. השנה העקבים הודחו מן המקום הראשון ואת מקומם תופסים שוב הסניקרס השטוחות

עילית מינמר 10:2605.09.12

אולימפיאדה נגמרה, אבל טרנד הסניקרס המעוצבות יישאר גם בחורף הקרוב. השיגעון החל בקולקציית הסניקרס על עקבי הפלטפורמה הסמויים של המעצבת הצרפתייה איזבל מראן, שנחטפו מן החנויות. הניגוד בין שמלות לנעלי התעמלות גבוהות הפך למראה הנכון בקרב מובילות אופנה.

 

השנה העקבים הודחו מן המקום הראשון ואת מקומם תופסים שוב הסניקרס השטוחות. אפילו בקולקציית ריזורט 2013 של שאנל שהוצגה בארמון ורסאי במאי נלבשו שמלות וחצאיות קרינולינה עם סניקרס בצבעים מטאליים וסוליה עבה.

 

סניקרס של לבוטין. אמור, ה' באייר 74 תל אביב. 3,399 שקל סניקרס של לבוטין. אמור, ה' באייר 74 תל אביב. 3,399 שקל צילום: אלה סברדלוב קרן

 

מקורו של המראה האורבני הקולי והנוח להפליא הזה בעולם הספורט, אך לא פחות מכך בעולמם הנוצץ ועתיר הגלאם של כוכבי מוזיקה שחורה, רוק וקולנוע - נעליים שעיצב קניה ווסט לנייקי נמכרו לאחרונה ב־eBay בסכום שיא של 90 אלף דולר. כל הזוהר הזה משפיע גם על המעצבים המובילים, שבחרו החורף לשבץ ניטים ואבנים נוצצות בפריט שהיה מזוהה עם פשטות.

 

הניטים, מסמליו המובהקים של הפאנק, מופיעים העונה גם על תיקים, מכנסיים, ז'קטים וסווטשירטס, ואל הרגליים הם מגיעים בגרסה מעודנת מאוד שכמעט משכיחה את מוצאם. ולנטינו עיצב נעלי סטילטו עם רצועות דקיקות בהירות ועליהן ניטים מוזהבים; במיו מיו שיבצו ניטים כסופים בקצה סניקרס מעור ורוד; וגם הנעליים שבתמונה, בעיצובו של כריסטיאן לבוטין, מעוטרות בניטים שחורים מבהיקים. לבוטין, החביב על כוכבות הוליווד, עיצב סניקרס המיועדות לגברים ולנשים כאחד בלי לוותר על סימן ההיכר שלו - הסוליה האדומה.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x