$
מוסף באזז אפריל 2011

יותר נחשק מאייפד

לחיפוש אחר התיק הנכון נוסף החיפוש אחר אביזר חשוב לא פחות: הנרתיק המושלם לטאבלט הנחשק. והמחיר? יקר כמו המכשיר לפחות

עילית מינמר 10:2106.04.11

אחרי השקתו של האייפד 2, שעורר התרגשות בקרב רבים (כבר בסוף השבוע הראשון להשקתו נמכרו כמיליון מכשירים מסוגו), זה כבר ברור. לחיפוש אחר התיק הנכון נוסף החיפוש אחר אביזר חשוב לא פחות: הנרתיק המושלם לטאבלט הנחשק. עתה, לאחר שהשיל כשליש ממשקלו, נהפך לדק וחטוב יותר ופינותיו מעוגלות יותר — לא נותר אלא לבחור בנרתיק אופנתי, שמחירו, מתברר, יקר לא פחות, אם לא יותר, מזה של האייפד עצמו.

 

בתי האופנה הגדולים השיקו מבחר לא מבוטל של דגמים וטקסטורות: החל בצבע העור — ורוד, צהוב או צבע אחר מפלטת הצבעים המתפרצת של הקיץ הקרוב — וכלה בסוגו: עור נחש, לק או מרקם סולידי יותר. השחור של שאנל, האדום בעל אבזם הזהב של איב סן לורן, המונוגרמה של לואי ויטון, המנומר של דולצ'ה וגבאנה, הצבעוניות המרשימה של נרתיקי עור הנחש של קארה רוס והצהוב העז של ברברי.

 

 

נרתיקים חדשים לאייפד. מדוע הנרתיק הצהוב — הצבע הנכון להתהדר בו בקיץ הקרוב — לא עשה גם הוא עלייה? נרתיקים חדשים לאייפד. מדוע הנרתיק הצהוב — הצבע הנכון להתהדר בו בקיץ הקרוב — לא עשה גם הוא עלייה? צילום: אלה סברדלוב קרן

 

כמו חברות יוקרה רבות אחרות גם ברברי — בית אופנה בריטי ותיק בעל מסורת מפוארת — משתדל להשקיע בפיתוחים טכנולוגיים עדכניים שיהפכו אותו למותג צעיר ומדובר. "המורשת שלנו היא יותר מלעשות בגדים יפים", אמר כריסטופר ביילי, מעצב החברה, למבקרת האופנה סוזי מנקס, "היא נוגעת לתרבות וערכים. אנחנו רוצים לדבר בשפת הדור".

 

ביילי נוהג לתקשר באופן קבוע עם קהל לקוחותיו דרך עמוד הפייסבוק של החברה, הכולל כבר 2 מיליון חברים. לפני שנתיים הושק אתר artofthetrench.com שבו הגולשים מוזמנים להציג את הפרשנות האישית שלהם למותג הדגל — מעיל הטרנץ' המפורסם.

 

כיאה לעידן הדיגיטלי, התצוגות של ברברי משודרות בשידור ישיר בחנויות המותג ברחבי העולם. "אי אפשר עוד להסתפק בתצוגות אופנה לתעשייה. תצוגות אופנה נהפכו לבידור. צריך לחשוב אחרת, לתקשר כראוי", מסביר ביילי. כמו כן בחנויות מפוזרים מכשירי אייפד, שמהם אפשר להזמין פריטים מהקולקציות בזמן שידור התצוגה, וכך אין עוד צורך לחכות חודשים ארוכים עד שיגיעו לחנויות, כנהוג בבתי האופנה הגדולים. ל

 

אחרונה נפתחה חנות של ברברי בתל אביב בכיכר המדינה; זוהי דריסת הרגל הראשונה של המותג בארץ. גם לכאן יגיעו מכשירי אייפד שיאפשרו הזמנות אונליין. חבל שנרתיק האייפד הצהוב — הצבע הנכון להתהדר בו בקיץ הקרוב — לא עשה גם הוא עלייה. המעוניינים יצטרכו להזמין אותו ברשת.

 

נרתיקים לאייפד של ברברי, 1,700 שקל האחד, ה' באייר 22 תל אביב

בטל שלח
    לכל התגובות
    x