$
פנאי

פילאטיס מכשירים - האימון האמיתי

המכורים לפילאטיס ימצאו בסטודיו של דליה מנטבר מכשירים ייחודיים ואימון מאתגר

קרן צור 11:4809.04.08

מה משותף למדונה, אומה תורמן וג'ודי פוסטר? כולן הסכימו לקפוץ למיטה של יוזף פילאטיס, והפכו את השיטה שפיתח בימי מלחמת העולם הראשונה לטרנד שסוחף מיליונים.

 

את הסטודיו הראשון לפילאטיס מכשירים בארץ פתחה דליה מנטבר ב־1976, וסימנה בינגו. כיום היא מנהלת רשת המונה חמישה

סניפים ובית ספר להכשרת מדריכים. היא גם מרצה על השיטה באוניברסיטת תל אביב ובמכללת וינגייט, מנחה תוכנית בערוץ החיים הטובים ומשווקת קלטות בהדרכתה ומכשירי פילאטיס שפיתחה.

 

למה זה טוב

הפילאטיס מפעיל את כל קבוצות השרירים בגוף, מעצב ומחטב, משפר את היציבה והגמישות ועוזר לטיפול בבעיות גב ולשיקום אחרי פציעות. רבים מחסידי השיטה מספרים שבניגוד לאימונים אחרים, בפילאטיס אפשר ליהנות גם במשך השיעור.

 

קהל היעד 

כולם. מנטבר אומרת שאפשר להתחיל מגיל 14, וכל אחד יכול להתאים את השיטה לצרכיו, או להצטרף לשיעורים שפונים לקהל יעד ממוקד, וכאלה יש בשפע: פילאטיס לגברים, לנשים בהיריון ואחרי לידה, לחובבים ומקצועיים בענפי ספורט שונים או לשיקום מכאבים ופציעות.

 

כמה קלוריות שורפים

250-350 קלוריות, בהתאם למשקל הגוף, לדינמיות האימון ולמאמץ המושקע.

 

למה כן

בשנים האחרונות מציעים בכל מכון כושר שיעורי פילאטיס מזרן, שאינם דורשים ציוד יקר ומתאימים לקבוצות גדולות. אבל אין מה להשוות לדבר האמיתי: פילאטיס מכשירים, שעובד על חיזוק השרירים והארכתם באופן הרבה יותר ממוקד ויעיל. בסטודיו של מנטבר יש מבחר מכשירים שלא פגשתי במקומות אחרים. מהאימון הדינמי והמאתגר בהדרכתה יצאתי במצב רוח מרומם ובתחושה ממכרת.

 

למה לא

כי פילאטיס מכשירים זה עסק יקר. בסטודיו של מנטבר 58–85 שקל לשיעור בודד (תלוי במנוי) בקבוצה של עד שישה, 220 שקל לשיעור פרטי ו־450 שקל לאימון אישי.

 

סטודיו לפילאטיס של דליה מנטבר, סניף ראשי: ה' באייר 62, כיכר המדינה, תל אביב. טל' 03-5445344, www.mantver-pilates.co.il.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x