סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק

צוקרברג חגג את יום העצמאות על גלשן ופרסם סרטון: "4 ביולי שמח!"

תוך 10 שעות צבר הסרטון 5.8 מיליון צפיות בפייסבוק וכמיליון ורבע צפיות באינסטגרם. בשבוע שעבר דחה ביהמ"ש הפדרלי בארה"ב על הסף את התביעות לביטול רכישות ווטסאפ ואינסטגרם בידי פייסבוק. אחד העוקבים כתב לו: "אחרי שנפטרת מתביעת ניגוד העניינים שלך, "Let's GOOOOO Zuck"

מייסד ומנכ"ל פייסבוק מארק צוקרברג העלה אתמול (א') פוסט שבו הוא נראה מנופף בדגל ארה"ב בזמן שהוא רוכב על גבי גלשן בממי אגם, לכבוד יום העצמאות של ארה"ב.
"4 ביולי שמח!", כתב צוקרברג לצד הסרטון, שבו הוא גולש בעוד ברקע מתנגן השיר של ג'ון דנבר Take me Home Country Roads.
1 צפייה בגלריה
מרק צוקרברג גולש יום העצמאות 4 ביולי 2021
מרק צוקרברג גולש יום העצמאות 4 ביולי 2021
מרק צוקרברג גולש אתמול, ביום העצמאות של ארה"ב
(צילום: Instagram)
תוך 10 שעות צבר הסרטון 5.8 מיליון צפיות בפייסבוק וכמיליון ורבע צפיות באינסטגרם.
"פנטסטי!", כתב אחד העוקבים. אחר כתב "אחרי שנפטרת מתביעת ניגוד העניינים שלך, "Let's GOOOOO Zuck". התגובה הזו התייחסה להחלטה של שופט פדרלי בשבוע שעבר לבטל את תלונות ניגוד העניינים שהוגשו ע"י נציבות הסחר האמריקנית ו-48 תובעים כלליים נגד פייסבוק. מניות פייסבוק עלו בעקבות החדשות והביאו את שווי החברה לראשונה ליותר מטריליון דולר.אם מגישי התלונה היו מנצחים, פייסבוק הייתה עלולה להיאלץ להיפרד מאינסטגרם וווטסאפ.
משתמשת טוויטר כתבה: "מארק צוקרברג העלה סרטון של עצמו על ווייקבורד, מנופף בדגל האמריקני, כשברקע השיר של ג'ון דנבר. ראיתי את זה, אז עכשיו אתם צריכים לראות את זה".
עם זאת, ברשת ניטש ויכוח אם מדובר בסרטון אמיתי של צוקרברג או בעיבוד מחשב. זאת, בין היתר עקב איכותו הנמוכה של הסרטון, והעובדה כי דמותו של מייסד פייסבוק נראית בו מעט שרירית יותר מזו של צוקרברג עצמו.