$
30 דקות

כלכליסט-טק

איך משחק שש בש בסמארטפון מגיע לשווי של חצי מיליארד דולר?

ביץ' באם הישראלית נכנסה לשוק תחרותי של משחקים קלילים בסמארטפון, ומצאה לעצמה נישה עם משחקי קלפים ושש בש. קרן מרום, סמנכ"לית התפעול ואחת המייסדות, מסבירה בפודקאסט "30 דקות או פחות" מה עומד מאחורי ההצלחה

שירות כלכליסט 13:3424.10.21

זו היתה אחת העסקאות הבולטות השנה: חברת וודו הצרפתית רכשה את ביץ' באם גיימס הישראלית במאות מיליוני דולרים - עסקה שיכולה להגיע לחצי מיליארד דולר, אם הצוות יעמוד במספר יעדים. קרן מרום, סמנכ"לית שיווק ותפעול ואחת ממייסדות החברה, מספרת בפודקאסט "30 דקות או פחות" איך הוקמה החברה, מה שיכנע אותה לעזוב תפקיד מבטיח עבור הקמת חברה חדשה בתחום שנראה רווי ועל הדרך למכירה.

 

 

 

ביץ' באם הוקמה ב-2016 כדי להביא משחקי קלפים ושש בש, מה שמכונה בעולם משחקי המובייל "קז'ואל גיימינג", למיליוני שחקנים שמרביתם משחקים בחינם. בין המייסדים והמשקיעים נמצא גם גיגי לוי, אחד המשקיעים המצליחים בהייטק הישראלי בכלל ובתחום הגיימינג בפרט, ואורי שחק, מי שהיה בין מייסדי פלייטיקה.

 

קרן מרום קרן מרום צילום: אילנה יצחקי

 

 

אז איך משווקים משחק שכל אחד מכיר למיליונים ברחבי העולם, מה סוד ההצלחה של ביץ' באם, איך מרוויחים כשבערך 95% מהשחקנים מסתפקים בגרסת החינם ולמה קרן, שנולדה וגדלה בניו יורק, חושבת שישראל זה המקום הכי טוב בעולם לפתח קריירה?

 

 

ראיון שבועי עם יזמים, משקיעים ומנהלים בעולם ההייטק
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

מראיינים:

נבות וולק, איש הייטק.

אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט.

 

x