$

30 דקות או פחות

החברה הישראלית שמוכרת יותר ריי באן מאשר האתר הרשמי של יצרנית המשקפיים

השם נשמע אמריקאי, אבל Glasses USA נמצאת בכלל ברמת החיל בת"א ומוכרת משקפיים בהנחות משמעותיות ללקוחות בארה"ב. אלדד רוטמן, אחד ממייסדי החברה, מסביר איך זה עובד

שירות כלכליסט 12:3824.05.21

אלדד רוטמן הגיע בכלל מהפוליטיקה: הוא היה עוזר אישי של אהוד אולמרט, כשהוא כיהן כשר בממשלה של אריק שרון והוזנק לקדמת המפה הפוליטית, בנסיבות שהובילו את אולמרט לכס ראש הממשלה. אחרי שאולמרט עזב את בלפור, רוטמן חבר לאחיו והשניים, יחד עם שותף נוסף, הקימו את Glasses USA - חברה ישראלית שמוכרת משקפיים בעיקר לאמריקאים, ולפי רוטמן: "אנחנו מוכרים יותר ריי באן מאשר האתר הרשמי של החברה". 

 

 

 

לפרקים נוספים של הפודקאסט "30 דקות או פחות" ליחצו כאן 

 

עם צוות פיתוח ושיווק שעובד ברמת החיל בתל אביב, ומפעלים בישראל ובחו"ל הם מוכרים בעיקר בארה"ב את כל מותגי המשקפיים המוכרים וגם מותגים שלהם במחירים זולים ב-50% עד 60% מכל מקום אחר. השנה הם מצפים להגיע למכירות של רבע מיליארד דולר, מה שאומר שהם כנראה כבר חד קרן, ולא נתפלא אם בקרוב מאוד תראו אותם מצלצלים בפעמון באחת הבורסות של ניו יורק.  

 

אלדד רוטמן אלדד רוטמן צילום: צביקה טישלר

 

 

בראיון לפודקאסט "30 דקות או פחות" הוא מסביר איך הגיע מהפוליטיקה לתחום הזה, מספר על תוכניות ההתרחבות ועל חוויית העבודה עם אח וגם איך חברה ישראלית יכולה לחתוך מחירים עבור לקוחות אמריקאים ומספקים הזמנות בתוך 72 שעות לכל מקום ברחבי ארה"ב.

 

 

 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

מראיינים:

נבות וולק, איש הייטק.

אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט.

 

x