$
שווקי חו"ל

DSPG עקפה התחזיות, עם הכנסות של 32.6 מיליון דולר

די.אס.פי גרופ (DSPG), שמרכז הפיתוח העיקרי שלה נמצא בהרצליה ומנייתה נסחרת בנאסד"ק - רשמה עלייה של 16% ברבעון הראשון; מערכות הזיהוי הקולי של החברה מיושמות בטלוויזיות חכמות, מצלמות אקסטרים, ובשירות אלכסה של אמזון; מנכ"ל החברה עופר אליקים ציין כי מדובר ברבעון שיא למערכות ביתיות חכמות שמכרה DSPG

חזי שטרנליכט 16:0203.05.21

יצרנית מערכות הזיהוי הקולי על שבבים, די.אס.פי גרופ DSPG, עקפה את תחזית ההכנסות של האנליסטים, ועמדה בתחזיות הרווח לרבעון הראשון של השנה.

 

החברה מסן חוזה שבקליפורניה, שמרכז הפיתוח העיקרי שלה פועל ממשרדיה בהרצליה, רשמה עלייה של 16% בהכנסות ביחס לרבעון המקביל אשתקד, לסכום של 32.6 מיליון דולר, מול תחזית להכנסות של 31.9 מיליון דולר שצפו האנליסטים. 

 

 

מנכ"ל החברה עופר אליקים מנכ"ל החברה עופר אליקים

 

בשורה התחתונה הציגה DSPG רווח נקי של 1.3 מיליון דולר, או רווח למניה של 5 סנט, בדומה לתחזיות האנליסטים. בתקופה המקבילה רשמה החברה הפסד של מיליון דולר או 4 סנט למניה. שווי השוק של DSPG טרם פתיחת המסחר בבורסת נאסד"ק עומד על 336 מיליון דולר.

 

DSPG מייצרת מערכות תוכנה מתקדמות לזיהוי קולי שאותם היא מטמיעה על שבבים. המערכות של החברה מיושמות בטלוויזיות חכמות, מצלמות אקסטרים ובשירות אלכסה של אמזון.

 

מנכ"ל החברה עופר אליקים ציין כי עסקי האינטרנט של דברי האודיו (IoAT), כלומר מערכות אודיו שמתחברות באמצעות האינטרנט, הפכו לליבת העסקים של החברה.

 

לדברי אליקים, מתחום ה-IoAT הגיעה החברה "להכנסות שיא ברבעון בהיקף של 20.8 מיליון דולר. התוצאות הונעו מצמיחה חזקה למערכות מבוססות הפעלה קולית, שהוסתה על ידי מגבלות מסוימות בשרשראות האספקה". לדבריו היה זה רבעון שיא למערכות ביתיות חכמות.

 

x