$
הכסף

יו"ר ארנסט אנד יאנג ישראל רונן בראל יסיים את תפקידו לאחר 14 שנה, דורון שהרבני יחליפו

בראל, שמונה לאחר פרישת היו"ר הקודם ואחד המייסדים, יצחק פורר, יעזוב את הפירמה ויוחלף על ידי שהרבני, מהשותפים המנהלים של הפירמה. ארנסט אנד יאנג ישראל מעסיקה כ-2,000 עובדים וכ-120 שותפים

אתי אפללו 20:5921.03.21

רונן בראל, יו"ר פירמת רואי החשבון ארנסט אנד יאנג (EY) ישראל, יסיים את תפקידו לאחר 14 שנה; דורון שהרבני, אחד מהשותפים המנהלים של הפירמה, יחליף אותו בתפקיד. בראל, שמונה לאחר פרישת היו"ר הקודם ואחד ממייסדי הפירמה יצחק פורר, לא צפוי לשמש בה בתפקיד אחר לאחר פרישתו. 

 

 

דורון שהרבני דורון שהרבני צילום: אופיר פרג'ון

 

 

פירמת רואי החשבון ארנסט אנד יאנג, מהגדולות בעולם, החלה את דרכה בישראל ממיזוג של משרד קוסט פורר גבאי וקסירר - המשרד שבין מייסדיו היה רו"ח יוסי בכר, לשעבר מנכ"ל משרד האוצר ויו"ר בנק דיסקונט. כיום מעסיקה ארנסט אנד יאנג ישראל כ-2,000 עובדים וכ-120 שותפים, ובתחום הביקורת היא בולטת במיוחד בענפי הפיננסים, הנדל"ן, הרכב וההייטק.

 

בראל, דמות מוכרת בעולם העסקים, התמודד במהלך תקופת כהונתו על תפקיד יו"ר בנק הפועלים. הוא בן 61 בלבד, אך פורש בהתאם לתנאי הסכם השותפות וצפוי לפנות לעסקים פרטיים.  

 

 

רונן בראל רונן בראל צילום: ענבר וגנר-בצלאל

 

 

דורון שהרבני, היו"ר החדש, החל את דרכו בפירמה ב-1986 כסטודנט ובשנת 2007 מונה לשותף מנהל, יחד עם יורם טיץ. שרון שולמן, מנהל מחלקת המסים של הפירמה, ישמש כעת בתפקיד שותף מנהל לצידו של טיץ.

x