$
בורסת ת"א

גולף ודדי שוורצברג, מייסד עדיקה, הגיעו להסדר פשרה

שוורצברג ביקש מבית המשפט לחייב את קבוצת גולף בגילוי מסמכים לפני הגשת תביעה, בטענה שהחברה מפרה את כללי הממשל התאגידי; בתגובה הגישה גולף תביעה נגד שוורצברג בטענה להפרת הסכם והתנהלות חסרת תום לב; במסגרת ההסכם ויתרו הצדדים על טענותיהם

אורנה יפת 13:1921.02.21

קבוצת האופנה גולף, החברה-האם של מותג עדיקה, ודדי שוורצברג, לשעבר מייסד ומנכ"ל עדיקה, הגיעו להסדר פשרה בנוגע לתביעות ולטענות ההדדיות שהגישו זה כלפי זה.  

היום (א') חתמו הצדדים על הסכם פשרה שלפיו גולףתוותר על התביעה הכספית שהגישה נגד שוורצברג ועל הטענות נגדו, ושוורצברג יוותר על הבקשה לגילוי מסמכים טרם תביעה נגזרת שהגיש נגד עדיקה.

 

סניף של עדיקה סניף של עדיקה

 

 

מה דעתך על מניית עדיקה סטייל:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

הצדדים יגישו בקשות לדחיית התביעות לבית המשפט. "בד בבד, נחתם הסכם פשרה בין עדיקה לבין שוורצברג ונושאי משרה לשעבר בעדיקה, שלפיו הצדדים ויתרו על טענותיהם זה כלפי זה, בכפוף לדחיית התביעות", דיווחה החברה.

 

דדי שוורצברג פנה באוגוסט האחרון לבית המשפט בבקשה לחייב את קבוצת גולף לגילוי מסמכים טרם הגשת תביעה ובין היתר טען כי גולף ובעלת השליטה בה, כלל תעשיות, מפרות את כללי הממשל התאגידי. בתגובה הגישה גולף תביעה נגד שוורצברג בגובה 800 אלף שקל, ולאחר מכן הגדילה את סכום התביעה ל-2.4 מיליון שקל וטענה להפרת הסכם והתנהלות חסרת תום לב מצד שוורצברג.

 

כאמור, שני הצדדים ויתרו על הטענות זה כלפי זה.

x