$
פרסום ושיווק

עדיקה מרחיבה את פעילותה בחו"ל לבריטניה

חברת האופנה מקבוצת גולף השיקה החודש אתר סחר באנגליה, שיתווסף לפעילות החברה בשוק ארה"ב ובישראל. בתוך כך, האריכה החברה את הסכם מתן השירותים לחברה האם - קבוצת גולף בפחות משנה, שנחתם ב-2015 בעת הרכישה, לפיו עדיקה תתפעל את אתרי הסחר של מותגי גולף

אורנה יפת 12:0820.01.21

חברת האופנה עדיקה, מקבוצת גולף, מרחיבה את הפעילות בחו"ל ומשיקה אתר סחר באנגליה. האתר יתווסף לאתר החברה בארה"ב ולפעילות בישראל. לעדיקה 9 חנויות בארץ ועוד חנות פופ אפ בפתח תקווה.

 

 

 

האתר הושק במהלך החודש הנוכחי לאחר פיילוט שערכה החברה בחודשים האחרונים שכלל פעילות דיגיטל, שיתוף פעולה עם משפיענים וצילומים. השילוח של המוצרים ללקוחות באנגליה יעשה מישראל כפי שעושה החברה בפעילות האתר האמריקאי, אשר ההנהלה הנוכחית של עדיקה החליטה לסגור את המרלו"ג בארה"ב ולשלוח את המוצרים מישראל.

 

בהתאם, האתר האנגלי ינוהל מישראל כולל פעילות השיווק, הפרסום וניהול המערך הלוגיסטי ומרכז ההפצה.

חנות עדיקה בניו יורק חנות עדיקה בניו יורק

 

 

בחברה מסבירים, כי השקת האתר באה בעקבות אינדיקציות חיוביות ועקביות בקצב הפעילות במדינה זו. עדיקה מדווחת, על פי הערכות ראשוניות שאינן מבוקרות, על צמיחה משמעותית בפעילות המגזר הבינלאומי במהלך 2020, וכי הכנסות המגזר הבינלאומי, ברבעון הרביעי, מתקרבות לראשונה להכנסות מפעילות עדיקה בישראל.

 

בתוך כך, האריכה עדיקה את הסכם מתן השירותים לחברה האם, קבוצת גולף, בעד תשעה חודשים נוספים. במסגרת השירותים, שעדיקה החלה לספק לגולף באפריל 2015 עם הסכם הרכישה, עדיקה מתפעלת את אתרי הסחר של מותגי גולף בהם: גולף אנד קו, גולף קידס וטופשופ. ב-19 בינואר הוארך ההסכם מחדש לעד תשעה חודשים.

 

גולף תשלם לעדיקה 750 אלף שקל בתמורה לשירותי הסחר, סכום שיופחת אם ההסכם בין גולף לטופשופ יופסק. כמו כן, גולף תשלם בונוס של 6%-10% מהמכירות ועד לגובה של 4 מיליון שקל, בהתאם לעמידה ביעד הכנסות של 30 מיליון שקל עד 75 מיליון שקל, באתרי גולף אנד קו וגולף קידס. בנוסף, גולף תשלם מיליון שקל נוספים לעדיקה בגין "העברה מוצלחת של האתרים" לתפעול על ידי גולף.

 

עדיקה סיימה את הרבעון השלישי של 2020 עם תוצאות חלשות על אף שמשבר הקורונה הייטיב עימה. הכנסות החברה עמדו על 49 מיליון שקל, שתורגמה לעליה של 13% במספר הלקוחות הפעילים באתר, אך היא הציגה צניחה ברווח התפעולי וסיימה את הרבעון עם צניחה של 96% ברווח הנקי שהסתכם ב-74 אלף שקל בלבד.

 

מניית עדיקא זינקה ביותר מ-10% לאחר ההודעה.

x