$
הייטק בפקקים

הייטק בפקקים

איך נוצרו בהייטק הישראלי כל כך הרבה חדי קרן?

הקורונה לא עצרה הכל ובהייטק נרשם שיא של חברות ששוות יותר ממיליארד דולר - הפודקאסט "הייטק בפקקים" בודק איך זה קרה ומה ההשלכות

שירות כלכליסט 15:1517.12.20

מספר שיא של חברות ישראליות שוות מעל למיליארד דולר והופכות ליוניקורנים, ובפודקאסט "הייטק בפקקים" מנסים להבין למה זה קורה.

נדבר עם המייסדים של החברות האלה על הדרך הארוכה שעשו בדרך לנקודת הציון המשמעותית הזו ונבין האם הם עדיין מרגישים את חוסר היציבות של סטארט-אפ והאם הם נתקלים באתגרים חדשים בשל הגודל שלהם.

 

האורחים: עמית בן דב, מנכ“ל ומייסד גונג; חן עמית, מייסד שותף בחברת טיפלתי; וסופי שולמן מכלכליסט, שתעזור לנו לעשות סדר בעולם היוניקורנים.

 

בפינת הבינה המלאכותית נארח את דן כהן, מנהל תחום אוטומציה וענן בטרהסקיי ובסטארט-אפ בפקקים מתארח רן קורבר, מנכ"ל ומייסד שותף של בריזומיטר.

 

 

 

(00:00)

סופי שולמן, פרשנית טכנולוגיה ושוק ההון בכלכליסט, על מבול היוניקורנים: האם העלייה האדירה במספר החברות ששוות מעל למיליארד דולר היא תוצאה של כסף שמוזרם לשווקים או תוצאה של שינוי מגמות משמעותי ביחס לחשיבותן של חברות הטכנולוגיה?

 

(08:54)

פינת הבינה המלאכותית בשיתוף טרה-סקיי ן-vmware:  דן כהן, מנהל תחום אוטומציה וענן בטרה סקיי, על יישום של בינה מלאכותית ב-AIOPS

 

(14:08)

חן עמית, מנכ"ל ומייסד שותף בטיפלתי, על ראשית הדרך של החברה עד לשוויה הנוכחי של מעל ל-2 מיליארד דולר. איך הרוויחה החברה כתוצאה ממשבר הקורונה ואילו אתגרים משמעותיים חן מסמן להמשך?

 

(27:18)

עמית בן דב, מנכ"ל ומייסד שותף בגונג, על המנטליות של סטארט-אפ קטן שגונג מנסים לשמר למרות הגודל, על "קצה הקרחון" שלטענתם בא לידי ביטוי במוצר שלהם ועל הפוטנציאל האדיר שעוד לפניהם.

 

(39:33)

בפינת סטארט-אפ בפקקים בשיתוף לאומי-טק מתארח רן קורבר, מנכ"ל ומייסד שותף של בריזומיטר, על שימוש בדאטא על מנת לתת חיזוי מדויק של איכות האוויר.

 

 

כל מה שחדש, מעניין ומיוחד בהייטק הישראלי
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

 

הייטק בפקקים היא שילוב של תכנית רדיו ופודקאסט בשידור חי. אנחנו משדרים ברדיו תל אביב בתדר 102 ובמקביל בפייסבוק לייב באצטדיון הסטארט-אפ ובעמוד הפייסבוק של כלכליסט.
x