$
פרסום ושיווק

קבוצת נעמן של מוטי בן משה רוכשת את הום סטייל

הקבוצה שבבעלותה רשתות ורדינון ונעמן רכשה 60% מהום סטייל, היבואנית והסיטונאית הגדולה בארץ לכלי מיטה ווילונות ובעלת רשת חנויות מוזלות לממכר טקסטיל לבית. לפי ההערכה, נעמן השקיעה 10 מיליון שקל במהלך

נווית זומר 07:5617.08.20

מוטי בן משה מרחיב את עסקי הטקסטיל לבית: קבוצת נעמן, בעלת הרשתות ורדינון (טקסטיל לבית) ונעמן (כלי מטבח) שבבעלותו, רוכשת את הום סטייל, היבואנית והסיטונאית הגדולה בארץ לכלי מיטה ווילונות ובעלת רשת החנויות המוזלות הום סטייל לממכר טקסטיל לבית הכוללת 20 סניפים.

 

נעמן, שמחזור מכירותיה השנתי הוא כ-350 מיליון שקל והיא מעסיקה 700 עובדים, רכשה את השליטה (60%) מהום סטייל, בעלת מחזור מכירות של 60 מיליון שקל בשנה, מהאחים עופר ומשה גנזי (השותף בחברת בריל) שמכרו את חלקם, ומהאחים רוני ואייל אסא שנותרו שותפים ומנכ"לים. ההערכה בענף היא כי נעמן השקיעה 10 מיליון שקל ברכישה. כעת מקבלת נעמן מותג עממי בתחום הטקסטיל לבית לצד ורדינון, שנחשב למותג פרימיום. הרשתות ימשיכו לפעול בנפרד, אבל מערכי היבוא והסיטונאות יאוחדו.

מוטי בן משה מוטי בן משה צילום: אוראל כהן

 

 

הום סטייל, המעסיקה כ-100 עובדים, מוכרת את מוצריה במשביר לצרכן, H&O, אייס, הום סנטר ועוד. על הפריחה שחוותה נעמן מאז שהחל משבר הקורונה אומר המנכ"ל דודי כהן: "אנשים בילו במיטה ונמאס להם לראות אותם המצעים. במקביל החלו לבשל וגילו שחסרים להם כלים וציוד למטבח. קהל גדול גילה את עולם הבישולים ואת הציוד שנדרש לו. במאי, עם היציאה מהסגר, זינקו המכירות בנעמן ב-60% לעומת התקופה המקבילה, ובוורדינון ב-40%.

 

השבוע פתחה נעמן חנות חדשה במתחם ישפרו נס-ציונה, חנות דגל בצומת בילו, ומתוכננים סניפים נוספים.

x