$
מוזיקה

ההופעה של הפיקסיז בישראל נדחתה ליולי 2021

הלהקה המיתולוגית שהייתה אמורה לצאת לסיבוב הופעות הקיץ באירופה ולכלול בתוכה גם את תל אביב, דחתה את הופעתה בגלל הקורונה ל-13.7.2021; "כבר חודשים ארוכים שאנחנו בעין הסערה, מנסים לפענח את דרכינו יחד עם האמנים הרבים שתכננו להופיע בישראל הקיץ", מסר המפיק, שוקי וייס

מאיה נחום שחל 13:2123.06.20

סיבוב ההופעות של ה-PIXIES שתוכנן להתקיים באירופה בקיץ הקרוב נדחה לשנה הבאה בשל מגפת הקורונה והמופע שתוכנן להתקיים ב-14 בחודש יולי הקרוב באקספו תל אביב יתקיים ב-13 ביולי 2021.

 

 

 

"כבר חודשים ארוכים שאנחנו בעין הסערה, מנסים לפענח את דרכינו יחד עם האמנים הרבים שתכננו להופיע בישראל הקיץ", מסר המפיק שוקי וייס. "חשובה לנו מאוד התמיכה של הקהל וההבנה כי אין מדובר בכשל ארגוני, או בביטול באשמת גורם כלשהו בהפקה המקומית או בצוותיהם של האמנים, אלא בגורם המוגדר בכל העולם ככוח עליון – אשר מביא איתו הרס לתעשיית התרבות המקומית, עם למעלה מ- 200,000 אנשי מקצוע בענף התרבות העצמאית אשר מוצאים את עצמם לראשונה מחוסרי פרנסה וללא אופק אמיתי.

 

פיקסיז פיקסיז

 

 

"אנחנו רואים ניצחון גדול בכל מופע שאנחנו מצליחים לקבוע מחדש לעתיד ובחודשים הקרובים אנחנו נעשה מאמצים למצוא פתרונות עבור הקהל שלנו שאינו מרוצה מהתאריך החדש שנקבע, אך לצערנו נצטרך לבקש מכם סבלנות בעודנו מנסים לפענח את המציאות החדשה שנכפית על העשייה שלנו".

 

הכרטיסים שנקנו לתאריכים המקוריים בישראל כוחם יפה לתאריכים החדשים, באותם מקומות, באותו מחיר ובאותם תנאים. לבירורים והזמנות:

 

http://www.eventim.co.il  *9066

 

 

x