$

30 דקות או פחות

"ניהול מוצר זה מקצוע, אבל אי אפשר ללמוד את זה בקורס"

נועה גנות ושי מישל עזרו לבנות מוצרים טכנולוגיים עבור כמה מהחברות הבולטות שיצאו מישראל, ומגיעים לפרק מיוחד של הפודקאסט "30 דקות או פחות" כדי להסביר מה בכלל כולל התפקיד ואיך מגיעים אליו

שירות כלכליסט 09:2823.12.19

תחום ניהול מוצר נראה כמו אחד הלוהטים והמבוקשים ביותר, בעיקר מצד מי שלא עובד בהייטק וחושב שאפשר להשתלב בתפקיד הזה גם בלי ניסיון. אבל מה בכלל כולל התפקיד הזה ואיך מגיעים אליו? פרק מיוחד של הפודקאסט "30 דקות או פחות" עוסק בדיוק בשאלה הזו.

 

 

 

 

לפרקים נוספים של הפודקאסט "30 דקות או פחות" ליחצו כאן

 

נועה גנות ושי מישל עזרו לבנות מוצרים טכנולוגיים עבור כמה מהחברות הבולטות שיצאו מישראל - אימפרבה, סייבריזן, טוויגל ועוד. בשיחה בפודקאסט הם מסבירים שאין מסלול אחד שמוביל לתפקיד הזה. "צריך להבין שזה מקצוע", מסבירה גנות, אבל לדבריה מגיעים אליו מהשטח: "לא לומדים את זה בקורס. אני שלחתי לקורס אנשים שכבר היו חצי שנה בתפקיד, ואז זה עוזר לעשות סדר".

 

נועה גנות ושי מישל נועה גנות ושי מישל צילום: נירי גתמון, טודיי וונצרס

 

 

מישל מספר שהוא נתקל במעצבים שהתגלו כמנהלי מוצר מוצלחים: "פונים אליהם מהשיווק ומבקשים שיכינו משהו, והמנכ"ל פונה ובסוף מגלים שהמעצב הוא מי שמכיר את המוצר הכי טוב". 

 

בפרק מיוחד אנחנו מנסים להבין משני מנהלי המוצר המנוסים האלה מה הסוד של התפקיד הזה, שהפך להיות קריטי להצלחה של חברות טכנולוגיה, מה סט התכונות שדרוש למנהל מוצר טוב, האם יש הבדל בין מנהל מוצר שמסתכל פנימה אל תוך הארגון ובין כזה שעובד החוצה, או שחייבים לדעת לעשות את שני הדברים ואיך לעזאזל הפך המקצוע הזה לכל כך סקסי ומבוקש.

 

 

 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

 

מראיינים: 

נבות וולק, איש הייטק.

אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x