$
הכסף

התוכנית של ברקת: סוכני הביטוח יקבלו עמלות מהלקוחות

הממונה על שוק ההון: "המטרה שלי היא שירות בלתי מוטה, אובייקטיבי ושכר שיקבל הסוכן מהלקוח או מהמוצר בהרשאת הלקוח. מגיע לסוכנים לקבל תשלום עבור הערך שלהם"

רחלי בינדמן 21:5811.03.19

ימים מתוחים עוברים על סוכני הביטוח בישראל. הוראה חדשה של רשות שוק ההון צפויה לחתוך בעמלות שלהם ולחייבם להחזיר עמלות במידה שהלקוח שרכש דרכם ביטוח חיים יעזוב למוצר אחר תוך שש שנים. זאת, בד בבד עם רפורמה שמתיימרת להוזיל את ביטוחי החיים הגם שהסוכנים מתעקשים שדווקא מייקרת אותם.

 

על רקע זה נאם היום הממונה על רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון, משה ברקת, בכנס לשכת סוכני הביטוח השנתי באילת והבהיר כי הוא תומך בפרנסת הסוכנים, אך מצפה כי יהפכו לסוכנים אובייקטיבים שיקבלו שכר מהלקוח ישירות או בכפוף להרשאתו מחברת הביטוח.

 

"אני מאמין לחברות ולסוכנים שהם דואגים למבוטחים ואני נחוש שזה מה שיכתיב את סדר היום שלנו - הדאגה למבוטחים. שירות, מחיר, כיסוי ביטוחי, טיפול באוכלוסיות מוחלשות. מקצוענות ואנושיות".

 

ברקת הוסיף "סוכני הביטוח, אני דואג גם לפרנסה שלכם ולמקום של סוכן הביטוח בתוך המשוואה, כפי שאני נחוש לדאוג ליציבות חברות הביטוח ולצרכי המבוטחים. ביטוח זה לא עסק כל כך קל והמבוטחים צריכים מי שיטפל בהם. גם ראש הממשלה, צריך סוכן ביטוח. המטרה שלי היא שירות בלתי מוטה, אובייקטיבי ושכר שיקבל הסוכן מהלקוח או מהמוצר בהרשאת הלקוח. מגיע לסוכנים לקבל תשלום עבור הערך שלהם".

 

ברקת הבהיר כי "המודל שאנחנו מובילים אליו יהיה רווחי יותר גם עבורכם. מי שיתן ייעוץ פנסיוני למבוטחים זה אתם סוכני הביטוח".

 

 

משה ברקת משה ברקת צילום: עמית שעל

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x