$
ספורט עולמי

רומן אברמוביץ' עלה לישראל

המיליארדר היהודי ובעליה של צ'לסי נחת בנתב"ג וקיבל את תעודת הזהות הכחולה. צפוי להפוך לאיש העשיר בישראל ולהתגורר באחוזה בנווה צדק. בעבר התעניין ברכישת הפועל תל אביב

נדב צנציפר, ynet 16:5028.05.18

המיליארדר היהודי ובעליה של צ'לסי, רומן אברמוביץ', עשה היום (ב') עלייה רשמית לישראל. לפני מספר שעות נחת המיליארדר הרוסי במטוסו הפרטי בנתב"ג וקיבל לידיו את תעודת הזהות הישראלית.

 

 

  

אברמוביץ' שהתגורר באנגליה עד עכשיו, נאלץ לעזוב את המדינה, לאחר שוויזת המשקיעים שלו בבריטניה לא חודשה על ידי השלטונות, ככל הנראה עקב קרבתו לנשיא רוסיה, ולדימיר פוטין. השיא היה כשנמנע ממנו להגיע למשחק גמר הגביע של קבוצתו מול מנצ'סטר יונייטד.

 

 

רומן אברמוביץ' רומן אברמוביץ' צילום: רויטרס

  

המיליארדר שמדורג במקום ה-13 מבין עשירי בריטניה ובעל הון אישי של עשרה מיליארד דולר, קיבל השבוע לידיו את כל המסמכים והספיק כבר לפתוח חשבון בנק בישראל. הוא צפוי להפוך עתה לאיש העשיר בארץ.

 

אברמוביץ' יתגורר באחוזה שרכש ב-100 מיליון שקל בנווה-צדק. מדובר בבית מלון לשעבר שרכש מהשחקנית גל גדות. הבעלים בן ה-51 של צ'לסי ביקר לאורך השנים בישראל במספר הזדמנויות שונות ובעבר אף היה קרוב מאוד לרכישתה של הפועל תל אביב. כעת יהיה מעניין לראות אם ינסה לרכוש קבוצת ספורט בישראל.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x