$
רכישות

ג'ני באס קיבלה שליטה מלאה על לוס אנג'לס לייקרס

בתו של הבעלים לשעבר המנוח תקבל שליטה על הלוס אנג'לס לייקרס לשארית חייה, במהלך שיסמל את סיום המחלוקת המשפחתית סביב הבעלות על קבוצת ה-NBA

שירות כלכליסט 17:0429.03.17
ג'יני באס תקבל שליטה על הלוס אנג'לס לייקרס לשארית חייה, במהלך שיסמל את סיום המחלוקת המשפחתית סביב הבעלות על קבוצת ה-NBA.

 

 

 

ג'ני באס. "אנחנו מרוצים לראות שהעניין הזה נפתר", מסר הקומישינר אדם סילבר. "ג'יני מבינה ומנוסה כמו כל בעלים אחרים של קבוצה, והלייקרס נמצאים בידיים מעולות". ג'ני באס. "אנחנו מרוצים לראות שהעניין הזה נפתר", מסר הקומישינר אדם סילבר. "ג'יני מבינה ומנוסה כמו כל בעלים אחרים של קבוצה, והלייקרס נמצאים בידיים מעולות". צילום: אם סי טי

 

ג'רי באס, אביה המנוח של ג'יני והבעלים הוותיק של הקבוצה, הורה בצוואתו שבתו הבכורה תקבל לידיה את השליטה בקבוצה. מוקדם יותר החודש פנתה ג'יני לבית המשפט כדי לאשר את מעמדה, זאת לאחר שהאחים שלה ג'ים וג'וני באס כינסו פגישת דירקטוריון לדון בנושאי הקבוצה. באותו הזמן, ג'יני התייחסה למהלך כדרך לערער על המנהיגות שלה.

 

פסיקת בית המשפט התקבלה ימים ספורים לאחר שפיטרה את אחיה ג'ים מתפקידו כסגן נשיא פעילות הכדורסל בקבוצה, והחליפה אותו בכוכב הכדורסל לשעבר מג'יק ג'ונסון. היא הדיחה גם את מיטש קופצ'אק מתפקידו כג'נרל מנג'ר, ומינתה במקומו את רוב פלינקה.

 

עם זאת, נראה שהמחלוקת קרובה לסיום. בלוס אנג'לס טיימס מדווחים כי לפי מסמך שהגיע לידיהם, ג'אני, הבת הצעירה ביותר במשפחת באס, תמונה לנאמנה במקומו של ג'ים.

 

ג'אני באס הסכימה לאפשר לאחותה הגדולה לקבל שליטה מלאה על לוס אנג'לס לייקרס, בעוד שהאח ג'וני ישמש כנאמן שותף. האח הנוסף ג'ים ישמור על אחזקת הבעלות שלו בקבוצה. ב-NBA העניקו תמיכה מלאה לפתרון. "אנחנו מרוצים לראות שהעניין הזה נפתר", מסר הקומישינר אדם סילבר. "ג'יני מבינה ומנוסה כמו כל בעלים אחרים של קבוצה, והלייקרס נמצאים בידיים מעולות".

 

עורך דינה של ג'יני באס, אדם סטרייסנד הוסיף: "המסר ברור, אין להמעיט בערכה של ג'יני באס. לא תהיה פה הפיכת חצר. לא עכשיו, ולא בעתיד".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x