סגור
כדאי להכיר

CPI מגלים את אמריקה: ליווי אישי וצמוד למטרת השקעות נדל"ן בארה"ב בדרך שונה וייחודית

" חן גולדשטיין הוא אחד השמות העולים בישראל בכל הנוגע להשקעות נדל"ן בארה"ב בחוכמה רבה, חן מצא נוסחה יוצאת דופן בתחום השקעות הנדל"ן בכל מדינות ארה"ב, ובימים אלו הוא ממשיך במיזם המהפכני שלו, בו הוא מכשיר משקיעי נדל"ן חדשים במטרה לצרף אותם אל תוכנית העבודה שבנה, תוך כדי ליווי אישי יוצא דופן, כל הפרטים החשובים בכתבה הבאה. "

חן גולדשטיין מציג: החוקים המאפשרים לרכוש נכסי נדל"ן בארה"ב במינימום של סיכון
2 צפייה בגלריה
CPL מגלים את אמריקה
CPL מגלים את אמריקה
CPL מגלים את אמריקה
(יח"צ)
הקריירה המקצועית הראשונה של חן גולדשטיין, בן 45, נשוי פלוס 2, הייתה מוצלחת ומכניסה בהחלט, הוא היה בעלים של מספר חנויות והבעלים של משרד אשר היה מייעץ ומלווה עסקים קטנים להתנהלות ארגונית נכונה.
אך הרצאה אחת אליה הגיע בנושא תעודות חבות מס על נדל"ן בארה"ב הציתה לו את הדמיון, כאשר הבין כי במקום להשקיע בנכסי נדל"ן כמו מרבית המשקיעים הרגילים, ניתן לעשות רווח נהדר בגישה שונה.
עליה הוא מסביר: "תשלום הארנונה בארה"ב הינו תשלום שנתי, וברגע שבעל נכס מסוים לא שילם את תשלום הארנונה, החוב שלו כולל הריבית הנצברת יוצא אל מכרז עבור משקיעים. משקיע אשר שילם את גובה החוב המדובר מקבל תעודה על שעבוד אותו הנכס, ובמילים אחרות כפי שאנחנו מכירים בישראל, מדובר מעין אזהרה בטאבו".
CPI מגלים את אמריקה: המכללה שמכשירה משקיעי נדל"ן חכמים במיוחד
הידיעה הזו כי ניתן לרכוש נכסי נדל"ן בארה"ב על ידי הליך עיקול לא מסובך ובלי לקחת סיכונים מיותרים, הלהיבה את חן גולדשטיין. במהלך שנה וחצי הוא חקר לעומק את התחום, ליקט את כל המידע האפשרי, למד על האותיות הקטנות שעושות את ההבדל והחל לצבור נכסים דרך מכרזים מטעם בתי המשפט, בעיקר בפלורידה וניו יורק.
כיוון שמדובר היה בעסק של אדם אחד בלבד, גולדשטיין החל לחפש משקיעים נוספים במטרה לשתף פעולה ולצבור יותר ויותר נכסים, אם עבור רכישה ומכירה מיידית, או עבור תשואה פסיבית חודשית קבועה.
"ראיתי כל כך הרבה הזדמנויות פנטסטיות, אך הידיים שלי היו קצרות מלהכיל את כל אלו, לכן בחרתי להתחיל ללמד ולייצר משקיעים חכמים נוספים ולהתרחב, כך שאם בתחילת הדרך שלי לפני כ-7 שנים גובה ההשקעות שלו עמדו על 150 אלף דולר, היום הם מגיעים לכמעט 8 מיליון דולר", גולדשטיין מספר.
CPI מגלים את אמריקה: הצעד הראשון בדרך לשיתוף פעולה של עסקאות נדל"ן ביחד עם חן גולדשטיין
כיוון שלא לכל אחד מתאים להפוך למשקיע בארה''ב, גולדשטיין ריכז המון חומר מהקורס המלא שיצר, ואיגד אותו למיני קורס עשיר בתוכן כדי שכל מתעניין יוכל לצפות בשיעורים המוקלטים ולהבין אם השיטה והמשאבים הדרושים לביצועי ההשקעות רלוונטים אליו.
ביקשנו מחן לצרף עבור הקוראים את הגישה לקורס החינמי.
לחצו על הרשמה לקורס ותוכלו לקבל גישה מידית לקורס.
על מנת להתחיל ללמד אחרים את שיטת העבודה שלו, חן גולדשטיין הקים מכללה בשם "CPI מגלים את אמריקה", זו הכשירה כבר מעל ל 180 משקיעי נדל"ן, ועם חלקם גולדשטיין משתף פעולה בפרויקטים שונים.
בימים אלו חן גולדשטיין השיק גם קורס דיגיטלי מקיף אשר מלמד כיצד להשקיע בנדל"ן בכל מקום בארה"ב על פי הבסיס של רכישת נכסים מעוקלים, וזה מתחלק לשלושה חלקים שונים, כאשר לאורך כל הדרך חן נמצא בקשר ישיר עם כל המשתתפים, מייעץ, מכוון ולא נח לרגע אחד, עד אשר הם יכולים לפעול בדרך עצמאית עם 100% ידע וביטחון, וגם במטרה לשתף איתם פעולה על מנת לרכוש נכסים רבים בכל שנה.
על כך ועוד גולדשטיין מפרט: החלק הראשון הינו קורס תיאורתי בן 22 שיעורים מוקלטים, כך שהם זמינים בכל עת. בכל שיעור אני מלמד על כלי מסוים לפעולה, ובסיום הקורס ישנה סינרגיה מלאה בין כל הכלים הנלמדים גם יחד, על מנת לצאת לדרך ולבצע פרויקטים בארה"ב.
החלק השני הוא תהליך אישי הנעשה מולי, שבו אני "תופר" לכל סטודנט את המסלול המתאים לו במיוחד, כאשר אני לוקח בחשבון את הצרכים, רצונות ויכולת כלכלית, וביחד אנו מוצאים את הנכס שכדאי לו להשקיע בו, אם עבור מטרת שכירות או עבור עסקת Flip, מונח לעסקת אקזיט בנדל"ן, שמתבססת על רכישת נכס לטווח קצר ולאחר מכן מתבצעת מכירה ברווח.
החלק הזה כולל גם סיורים בני שלושה ימים מאוד עמוסים בארה"ב, שבהם המשקיעים לעתיד נפגשים עם אנשי הצוות שעימם חן גולדשטיין עובד, בין היתר מדובר בקבלן, ברוקר, נציג מטעם בית המשפט, חבר מועצה שמציג את תוכנית העירייה בכל הנוגע לנדל"ן ועוד.
בסיור עוברים בין הנכסים השונים שניתן לרכוש אותם כדי לראות אותם בעיניים, ולאחר מכן מנתחים את ההזדמנויות השונות לעומק בישיבות מיוחדות, לצד פעולות נוספות, כך שמדובר בחלק שבעצם מאגד בתוכו את החומר התיאורתי עם הפרקטיקה.
החלק השלישי הוא החלק שבו אני בעצם משתף פעולה עם מי שהבינו כיצד הכל פועל דרך הקורס וההדרכה שלי, כאלו שכבר הוציאו לפועל עסקאות באופן עצמאי, ומבקשים להיכנס לעסקאות נדל"ן ביחד איתי.
כיום אני לבדי מגיע לכמות של 50 ל 60 עסקאות נדל"ן בשנה, אך בזכות שיתופי פעולה עם משקיעים נוספים היעד שהצבתי הוא ל 500 עסקאות בשנה, ועל מנת להוציא זאת לפועל אני צריך עוד אנשים שפועלים כמוני, לכן אני משקיע את כל כולי בליווי האישי לאורך הקורס כולו".
CPI מגלים את אמריקה: ההשקעה המצליחה בשיא משבר הקורונה
2 צפייה בגלריה
חן גולדשטיין
חן גולדשטיין
חן גולדשטיין
(יח"צ)
״בשנת הקורנה, החל מחודש אפריל 2020 ועד יוני 2021, כאשר רוב המשקיעים בשוק פחדו ולא ידעו האם לקנות או למכור נכסים בעקבות המגפה שפרצה, אני קניתי כמו "משוגע" 15 נכסים נוספים, ולאחר שהשוק התרגל לחיות עם הקורונה, הערך של הנכסים עלה תוך זמן קצר, זה היה שווה עבורי המון כסף, וזו החוכמה הגדולה.
במקום "להילחם" עם משקיעים מכל רחבי העולם על אותם הנכסים ובאותה שיטת עבודה, מצאתי נוסחה אחרת, בעזרתה ניתן לרכוש עשרות נכסים בזכות חוקים המאפשרים זאת, בדרך נוחה וללא סיכונים מיותרים", חן גולדשטיין סיכם את הדברים.
לפרטים נוספים שלחו הודעת וואטסאפ>>