סגור
CORPORATE.890/100

גאווה כחול לבן: משרד ליפא מאיר קטף פרס יוקרתי

משרד עורכי הדין ליפא מאיר זכה השבוע בפרס משרד עורכי הדין הישראלי הטוב ביותר לשנת 2024, מטעם IFLR אירופה. זו הפעם הראשונה שהמשרד זוכה בפרס היוקרתי

אירוע קבלת הפרסים, ה- IFLR Europe Awards נערך בלונדון, אליו הגיעו נציגי המשרדים מרחבי היבשת. מטעם ליפא מאיר הגיע לקבל את הפרס עו"ד אלון פומרנץ, השותף המנהל וראש מחלקת הליטיגציה בפירמה.
ארגון IFLR מדרג את החברות על פי מדד חדשנות וייצוג בינלאומי. הבחירה במשרד ליפא מאיר התבססה בין היתר על פעילות יוצאת דופן בייצוג בתיקים מורכבים וחדשניים, ומובילות המשרד בתחומים הפיננסיים, בפרט מיזוגים ורכישות, שוק ההון, אנרגיה ותשתיות, מימון פרויקטים וחדלות פירעון.
1 צפייה בגלריה
עורך דין אלון פומרנץ בעת קבלת הפרס
עורך דין אלון פומרנץ בעת קבלת הפרס
עורך דין אלון פומרנץ בעת קבלת הפרס
(צילום: IFLR)
מטעם המשרד נמסר בתגובה לפרס: "אנו גאים ונרגשים לקבל את הפרס ושמחים לקצור את פירות העבודה המאומצת שהשקיע המשרד בשנה האחרונה. אנו מודים לצוות שלנו וללקוחותינו על האמון המקצועי המתמשך וההערכה המקצועית, ומקווים לשחזר את ההצלחה גם בשנה הבאה".
ליפא מאיר ושות' הוא ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל, ומתמחה במגוון תחומי המשפט האזרחי-מסחרי, בהם ליטיגציה, מיזוגים ורכישות, הייטק, נדל"ן, שוק ההון, חדלות פירעון, בנקאות, דיני עבודה, איכות סביבה, סייבר, ביטוח ועוד.
IFLR הוא ארגון בינלאומי המסקר ומדרג תאגידים פיננסיים ומשרדי עורכי דין ברחבי העולם, בין היתר באמצעות דיווחי חדשות, ניתוחים, מאמרי דעה ועוד. משרד ליפא מאיר נבחר על ידי פאנל של שופטים מטעם ה-IFLR.