סגור
סופרברנד גג כתבה חדש

דלתות פנדור: לא מתפשרים על איכות, עיצוב, חדשנות ושירות

מיום היווסדה, חברת דלתות פנדור מובילה את מהפכת עיצוב דלתות הפנים בארץ, בשילוב ידע וניסיון רב שנים, ושימוש בחומרים חדשניים ובאמצעי ייצור מתקדמים. חזון החברה מציב את הדלתות כחלק אינטגרלי מעיצוב הבית כולו וככזה, שינה את תפישת הדלתות מאלמנט פונקציונאלי בלבד לאחד המרכיבים החשובים והייחודים בעיצוב הפנים כולו

דלתות פנדור היא יצרנית דלתות הפנים הגדולה והמובילה בישראל. החברה נחשבת כמובילה את תחום החדשנות בענף דלתות הפנים לא רק בישראל, אלא בכל העולם. החברה מספקת דלתות ליותר מ-35,000 יחידות דיור בכל שנה ומצטיינת לאורך כל שנות קיומה בעיצוב ובאיכות מוצריה, במוניטין, ובשירות הלקוחות שלה. החברה מעסיקה כ-200 עובדים במפעלים ובמטה החברה.
מיום היווסדה, חברת דלתות פנדור מובילה את מהפכת עיצוב דלתות הפנים בארץ, בשילוב ידע וניסיון רב שנים, ושימוש בחומרים חדשניים ובאמצעי ייצור מהמתקדמים בעולם.
חזון החברה מציב את הדלתות כחלק אינטגרלי מעיצוב הבית כולו וככזה, שינה את תפישת הדלתות מאלמנט פונקציונאלי בלבד לאחד המרכיבים החשובים והייחודים בעיצוב הפנים כולו.
בהתאם לחזון החברה ולמעמדה כחברה מובילה בתחומה, פנדור פיתחה את דגמי ה"למינטו", שהיא הדלת הנפוצה ביותר בישראל. פנדור הייתה גם הראשונה בעולם לפתח דלתות עמידות לנזקי מים ולמזיקי עץ, והראשונה לשלב את התחום הפולימרי בדלתות הפנים.
1 צפייה בגלריה
דלתות פנדור: לא מתפשרים על איכות, עיצוב, חדשנות ושירות
דלתות פנדור: לא מתפשרים על איכות, עיצוב, חדשנות ושירות
דלתות פנדור: לא מתפשרים על איכות, עיצוב, חדשנות ושירות
(באדיבות דלתות פנדור)
בכל סקרי דעת הקהל שנערכו ב-20 השנים האחרונות על ידי מכוני המחקר המובילים בישראל: מכון סמית, דיאלוג, קבוצת גיאוקרטוגרפיה ומכון רושינק, חברת דלתות פנדור נמצאה כדלת הפנים הטובה ביותר, המשתלמת ביותר, היפה והמעוצבת ביותר, האקוסטית ביותר, האטומה ביותר, החדשנית ביותר, המועדפת ביותר, האיכותית ביותר, העמידה במים, ודלת הפנים שמספקת את התמורה הטובה ביותר.
בשנת 2011 זכתה פנדור בפרס הראשון בתחרות "לעיצוב, התאמה וחדשנות" מטעם איגוד תעשיות הריהוט בישראל עבור דלת פנים מסדרת "יוניק".
שורת המיצוב של החברה מתבססת על יתרונותיה ועל תפישות הצרכנים: "דלתות פנדור – סימן שלא התפשרתם!".
פיתוח וייצור דלתות מקצועי, איכותי ועיצובי
לחברה מפעל ייצור הדלתות הגדול בישראל, המתקדם מסוגו בעולם ומבוסס רובוטיקה. במפעל קו צבע UV אוטומטי לצביעת דלתות פנים, המאפשר צביעת דלתות בשיטת UV שעמידה לאורך זמן בחשיפה לאור.
בשנת 1996, פנדור הייתה לחברה הראשונה בישראל שהכניסה לענף נגרות הבניין קווי יצור ממוחשבים. קווים אלה מאפשרים ייצור דלתות מחומרים איכותיים, בדיוק מירבי בפרטים וברמת גימור גבוהה, ונותנים מענה לצרכים האישיים, הטכניים והעיצוביים של כל לקוח ולקוחה. כמו כן, החברה מספקת דלתות ליותר מ-35,000 יחידות דיור בשנה, ללקוחות פרטיים ולפרויקטים קבלניים מהמובילים בשוק הנדל"ן.
דלתות פנים - חלק מריהוט הבית
חברת פנדור מציעה ללקוחותיה הפרטיים והקבלניים דלתות פנים איכותיות, מעוצבות ובהתאמה אישית. החברה, שהייתה הראשונה בעיצוב דלתות פנים בסגנון איטלקי, החדירה לתודעת הציבור את חשיבות עיצוב הדלתות. כבר משנת 1995 החברה מייצרת ומשווקת דלתות איכותיות ומעוצבות, ששינו לחלוטין את מעמדן של דלתות הפנים בישראל.
במרץ 2011 החלה החברה בייצור ושיווק דלתות פנים מסדרת "יוניק" - דלתות ייחודיות מסוגן בעולם. דלתות "יוניק" הינן דלתות עם עמידות גבוהה במיוחד בפני פגיעות מכניות. בנוסף, הן עמידות לנזקי מים ולמזיקי עץ, והחברה בטוחה כל כך באיכות מוצריה שהיא מספקת לכל דלת עד 8 שנות אחריות על נזקי מים ומזיקי עץ.
השקת דלתות "פן-זירו"
בשנת 2018 המשיכה פנדור במסורת החדשנות עם השקת סדרת דלתות יוקרתית בשם "פן-זירו", המציעה דלת הנמצאת בקו 0 עם הלבשות המשקופים, דבר שמעניק לה מראה אסתטי שמשתלב בהרמוניה עם הקיר, ושהיווה את ההשראה לשם הסדרה. בנוסף, סדרת "פן-זירו" מציגה עיצובים חדשניים ומגוון דלתות עם טקסטורה מיוחדת או בגימור צבע UV בתנור ובמגוון צבעים לבחירה. במנגנון הדלת חבויים מנעול מגנטי וצירים נסתרים.
השקת קולקציית "פלטינום"
בשנת 2020, חברת פנדור פיתחה והשיקה את הקולקציה החדשה והיוקרתית "פלטינום". הסדרה החדשה מעלה הילוך בכל הקשור לאקוסטיקה ומאופיינת בדלתות בעלות בידוד אקוסטי גבוה למניעת רעשים, צירים נסתרים ומנעול מגנטי.
משקלה של הדלת יכול להגיע ל-100 ק"ג, והיא מאפשרת לדייר לבחור את סוג המילוי שלה ובהתאם - את רמת האקוסטיקה שמתאימה לו. בסדרה מוצעים שני דגמים: "פלטינום דאבל סיילנס" ו"פלטינום זירו", והיא כוללת מגוון דלתות בגימור צבע אקרילי UV ואפשרות למגוון עיצובים על מנת להתאים את הדלתות לעיצוב הבית.
פריסה ארצית ושירות אישי
חברת דלתות פנדור מפעילה אולמות תצוגה בראשון לציון, נתניה, קריית גת, מישור אדומים, באר שבע ובני ברק ויש לה פריסה ארצית של סיטונאים, המוכרים את הדלתות שלה. החברה מפעילה באולמות התצוגה מערך הזמנות ממוחשב, המאפשר שילוב של סוג הדלת, הצבע, הזיגוג והפירזול, שמותאמים לטעמו האישי של הלקוח, התקציב שלו והאווירה אותה הוא מבקש להעניק לביתו. צוותי ההתקנה המיומנים מבטיחים איכות עבודה גבוהה ועמידה בלוחות זמנים. מערך שירות הלקוחות נותן מענה ופתרון מידיים בכל עניין גם שנים רבות לאחר הרכישה.
מוניטין ופרסי הצטיינות
חברת פנדור זכתה 31 פעמים ברציפות בתואר "יצרנית דלתות הפנים הטובות והדקורטיביות ביותר בישראל" בסקרי מכון גיאוקרטוגרפיה בעבור "המבחן של המדינה" (מעודכן לספטמבר 2020). בשנת 2021 זכתה פנדור בפרס ההצטיינות בשירות של BRAVO. בנוסף, חברת פנדור מדורגת במקום הראשון בענף ייצור דלתות הפנים על פי הדירוג של חברת BDI. על פי סקר דעת קהל של מכון סמית מיוני 2022, פנדור היא דלת הפנים המעוצבת, האקוסטית והמשתלמת ביותר בישראל. חברת דלתות פנדור נמצאה גם כחברה עם השירות הטוב ביותר בקטגוריה.
דברים שאולי לא ידעת על דלתות פנדור
  1. דלתות פנדור זכתה במקום הראשון בסקרי שירות של מכון סמית ובפרס ההצטיינות בשירות של BRAVO לשנת 2021.
  2. סקר "בניין ודיור" מצא כי אדריכלים ומעצבי פנים נוטים לבחור בדלתות פנדור בעיצוב ביתם הפרטי.
  3. לחברה מפעל רובוטי, המשתרע על פני 35 אלף מ"ר, שבו מותקנים 35 רובוטים בעלי כושר ייצור של כ-2,000 דלתות ביום
  4. פנדור מספקת דלתות פנים ליותר מ-35 אלף יחידות דיור בשנה.