סגור
רפי סער: "כפר סבא רואה בהתחדשות העירונית ערך עליון"
"תקווה למשפחות הוותיקות": מוטי ששון ועו"ד יוסי אומיד על מהפכת ההתחדשות בחולון
עוד בזירת הנדל"ן

משרדים פוסט קורונה: גרינהאוז אדריכלים מעצב מחדש את סביבת העבודה

משרד האדריכלים הוותיק גרינהאוז אדריכלים הופקד על עיצוב מרכז הפיתוח והבקרה החדש של חברת סינמדיה. התוצאה: שילוב בין חברה גלובלית לבין מנטליות ירושלמית עם Team Rooms, חללי ישיבות אינטימיים, חדרי הנקה ויוגה, ושולחנות פינג-פונג

בשיתוף מערכת זירת הנדל"ן
בתום שנה וחצי של עבודות, חנכה לאחרונה חברת סינמדיה (Synamedia) את ביתה החדש במגדל ראד, בפארק ההיי-טק שבהר חוצבים בירושלים. סינמדיה, שחקנית מובילה בכל הנוגע לטכנולוגיות מתקדמות לווידאו וטלוויזיה, היא הדיירת הראשונה במגדל ומחזיקה בו בלא פחות מ-7 קומות. על תכנון ועיצוב הפרויקט השאפתני אחראי משרד גרינהאוז אדריכלים, שנדרש לאתגר לא פשוט: מיזוג בין השפה הגלובלית של החברה לבין האקלים והמנטליות הירושלמית.
ביישום החזון ניתן משקל רב לצרכיהם של עובדי החברה, כ-600 במספר, כשמסגרת התהליך התקיימו קבוצות מיקוד ופורומים, במטרה למצוא את שביל הזהב בין צרכי החברה לבין רצון עובדיה. כפועל יוצא, לצד חללי ישיבות אינטימיים ו-Team Rooms המותאמים לתקופת הפוסט קורונה, שולבו גם חדרי פינג-פונג, יוגה והנקה, ואף בית כנסת עבור שומרי המסורת. אדריכל דני גרינהאוז, הבעלים של משרד גרינהאוז אדריכלים: "מרתק לראות את השילוב של התרבות הישראלית עם התרבות הגלובלית".

(צילום אליאור תורג'מן)