סגור
השקעות נדל"ן בחו"ל גג כתבה

נדל"ן בחו"ל: השאלות שהכי מסקרנות את המשקיעים

רגע לפני שנכנסים להשקעה בנדל"ן בחו"ל מתעוררות התלבטויות ועולות אינספור שאלות. שרוליק חנוך מחברת SDB הסכים לענות על השאלות הנוקבות שמדאיגות את המשקיעים. צפו.


סליחה על השאלה
(אולפן כלכליסט)

אחת השאלות הראשונות בקרב משקיעים היא מדוע בכלל להיכנס לתחום הנדל"ן בחו"ל ומה הופך אותו, אם בכלל, לאטרקטיבי יותר או פחות מהשקעות בשוק ההון לדוגמא, או אם אתם תוהים מדוע עדיף נדל"ן בחו"ל על פני השקעה בנכס מניב בישראל?
שאלה חשובה מתייחסת להשפעות הקורונה על ענף הנדל"ן העולמי ולגדילה בעלויות והאם זהו העיתוי הנכון להיכנס לתחום ההשקעות הזה?
בנוסף, שרוליק מתייחס בהרחבה לאופי ומידת הסיכונים הכרוכים בעסקאות נדל"ן בחו"ל, כשהנחת הבסיס היא שכמו בכל השקעה בחיים אפשר תמיד להרוויח או להפסיד, אך מה שקובע הוא ניהול סיכונים נכון, בחירה נכונה של פרוייקטים בעלי פוטנציאל ההצלחה הגבוה ביותר, עבודה מול שותפים מקומיים עם ניסיון מוכח ויכולות פיננסיות.
לסיום, יש את אלו שחושבים שעדיף להיכנס לנדל"ן בחו"ל באופן עצמאי או עם קבוצת חברים חסרי ניסיון ולמרבה הצער פעמים רבות הם עלולים להיכוות בדרך. מי שמתכנן להשקיע בנדל"ן בחו"ל וגם שואף להצליח, מומלץ שלא יעשה זאת בכוחות עצמו אלא יסתייע בחברה גדולה שמעסיקה צוות מומחים שמכירים היטב את התחום, כי בסופו של יום נדל"ן זה לא תחביב - אלא מקצוע רציני.