סגור
ניוז רום גג חדשדסקטופ

המשכנתא היא מההחלטות הגדולות של חייכם. קבלו אותה בליווי מקצוענים - וכאן "חכם משכנתאות" נכנסים לתמונה

אחד הנושאים הבוערים במדינה הוא יוקר המחייה שמורגש היטב בכיס של כולנו, בין אם בקניות השגרתיות בסופר ובין אם במחירי הנדל"ן והשכירות שנוסקים לשמיים, כך שרק מעטים יכולים להרשות לעצמם כיום לרכוש דירה בישראל ללא משכנתא.

אולם, למקרה שאתם חושבים לקחת משכנתא ולהגשים סוף-סוף את חלום הדירה הנכסף, עליכם להבין כי לקיחת משכנתא היא לא עניין פעוט – מדובר בהחלטה מכרעת וכבדת משקל שמומלץ להיערך אליה בהתאם. בדיוק לשם כך, חברת "חכם משכנתאות" כאן כדי לסייע וללוות אתכם אל מסלול המשתלם ביותר למשכנתא.
לוקחים משכנתא? פונים למומחים!
אין כל ספק כי רכישת דירה, בישראל של ימינו הפכה לסוגיה רגישה ומורכבת. צעירים רבים כבר מבינים שכדי לצאת משוק השכירות עליהם לחסוך הון עצמי מספיק ולקחת משכנתא, אלא שמדובר בתהליך מלחיץ ומבלבל שבקלות עלול להסתבך אם לא עושים אותו בצורה החכמה ביותר. כאן נכנסים לתמונה המומחים של חכם משכנתאות, שמבינים את המורכבות שבתהליך ומציעים ללוות אתכם יד ביד כל הדרך אל ההחלטה החשובה בחייכם.
"חכם משכנתאות" היא חברת ייעוץ משכנתאות שהוקמה לפני כ-8 שנים על ידי עידו עוז. החברה מציעה ייצוג וליווי צמוד ללקוחותיה אל מול כל הבנקים בישראל, ועד כה סיפקה בעבור אלפי לקוחות מרוצים תנאי משכנתא מצוינים. עוז, הבעלים והמייסד של החברה, הוא בוגר לימודי מנהל עסקים עם התמחות במימון מטעם האוניברסיטה העברית, והוא חרת על דגלו אמינות, מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר ומקצועיות ללא פשרות.
1 צפייה בגלריה
לוקחים משכנתא? פונים למומחים בחברת "חכם משכנתאות"
לוקחים משכנתא? פונים למומחים בחברת "חכם משכנתאות"
לוקחים משכנתא? פונים למומחים בחברת "חכם משכנתאות"
(פיקסביי)
אילו שירותים מוצעים בחברת "חכם משכנתאות"?
לפני הכול, חברת חכם משכנתאות היא חברה המספקת שירותי ייעוץ לכל הנוגע בתהליך לקיחת המשכנתא, בין אם מדובר במשכנתא חדשה ובין אם במחזור משכנתא קיימת. מטרת הייעוץ היא לסייע לכם לקבל מהבנקים את תנאי המשכנתא המשתלמים ביותר עבורכם, בהתאם למצבכם האישי והכלכלי. כמו כן, תוכלו להיעזר במומחים של החברה בייעוץ הקשור למשכנתא לאיחוד הלוואות – משכנתא המאחדת את כל ההלוואות שלכם לכדי הלוואה אחת, במטרה להקטין את גובה ההחזר החודשי ולמנוע את היתכנותם של תרחישים כמו קריסה כלכלית והליכי הוצאה לפועל.
עבור מי מכם שחוששים מהבירוקרטיה הכרוכה בתהליך לקיחת המשכנתא, בחברת "חכם משכנתאות" יספקו לכם ייצוג אל מול המערכת הבנקאית ואף יוכלו להעניק פתרונות עבור מסורבי הלוואות. בין היתר, החברה מסייעת גם לאנשים שנקלעו למצב כלכלי בעייתי להיחלץ מהמשבר ולקבל משכנתא בריביות נמוכות.
למה בכלל להיעזר במומחים לפני לקיחת משכנתא?
תהליך לקיחת המשכנתא הוא עניין שאין להקל בו ראש. משכנתא היא הלוואה גדולה לטווח ארוך שניתנת על ידי הבנק בתמורה לשעבוד הנכס. בכל מקרה בו לא תעמדו בתנאי ההלוואה, הבנק יהיה רשאי למכור את הנכס כדי לכסות את יתרת החוב שלא שולמה. כדי למנוע מעצמכם את הסיכוי להגיע למצב כזה, מומלץ לדאוג שתקבלו משכנתא נוחה בתנאי ריבית אטרקטיביים. רוב הבנקים אומנם מספקים יועץ משכנתאות מטעמם, אך עליכם לזכור כי יועץ המשכנתאות של הבנק דואג בראש ובראשונה לאינטרסים של הבנק אותו הוא מייצג. לעומת זאת, ליועץ משכנתאות מטעמכם אין שום אינטרס אחר מלבד טובתכם האישית, כך שהוא יוכל להעניק לכם את הייעוץ האובייקטיבי ביותר, כפי שעושים המומחים בחברת "חכם משכנתאות".
סיכום
בשורה התחתונה, ההמלצה היא שלא להתנהל בפזיזות כאשר עומדים בפני החלטה כל כך חשובה כמו לקיחת משכנתא. בשביל לצלוח את התהליך על הצד הטוב ביותר, "חכם משכנתאות" מציעים ליווי אישי על ידי אנשי מקצוע מנוסים שישיגו עבורכם את תנאי המשכנתא המשתלמים ביותר.

זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות