סגור
ניוז רום גג חדשדסקטופ

יש לכם ביטוח חיים במקביל לקרן הפנסיה? שווה לעשות בדק בית

מסתבר שישראלים רבים מחזיקים בביטוח חיים פרטי וביטוח אובדן כושר עבודה שחלקים רבים מהם כבר נכללים בביטוח שיש להם דרך קרן פנסיה/ביטוח מנהלים. בעיית כפילות משונה ונפוצה, שניתן לפתור בקלות, ולחסוך אלפי שקלים בשנה

הבעיה הגדולה שלכם לגבי ביטוחים שאתם משלמים עליהם וכבר נכללים בקרנות הפנסיה/ביטוחי המנהלים הנוספים שיש לכם, היא שמעבר לכך שאתם משלמים פעמיים על אותו מוצר ולאו דווקא זקוקים לו, במקרה בו תרצו להשתמש בביטוח האובדן כושר עבודה תוכלו לקבל כיסוי רק עד 75% בלבד מהשכר שלכם, ויכול להיות שחלק מהביטוח שאתם משלמים עליו הוא מיותר לחלוטין.
1 צפייה בגלריה
מניבים סוכנות לביטוח
מניבים סוכנות לביטוח
מניבים סוכנות לביטוח
(באדיבות: מניבים)
מה עושים? הכירו את מניבים סוכנות לביטוח, שכשמגיעים אליה לקוחות חדשים היא ישר עושה את הבדיקה הזו על התיק שלהם, ובמידה ואכן יש כפילות - היא מבטלת להם את הכפילות במקום, וחוסכת להם את הכספים, כמו שעשו עם אלפי מבוטחים אחרים.
מניבים סוכנות לביטוח פועלים משנת 1992, ונמצאים בין הסוכנויות המובילות בביטוחי פרט בארץ ומהנחשבות ביותר בכל הקשור לאיכות השירות והמקצועיות.}
יש לכם ביטוח חיים במקביל לקרן הפנסיה? מומלץ לפנות אליהם דרך אתר הסוכנות, הם ישמחו לסייע.
אין לפרש את המידע בכתבה זו כייעוץ ביטוחי/משפטי, מומלץ להימנע מפעולה על בסיס מידע זה מבלי לגשת לייעוץ מקצועי, מידע בכתבה הינו למטרות אינפורמטיביות בלבד.

זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות