סגור
כדאי להכיר

רשת חנויות נעלי הסנטר – 40 שנה של אופנת נעליים מודרנית ונוחה

רשת נעלי הסנטר היא רשת חנויות נעליים ותיקה, המתמחה בשילוב של נעלי אופנה ונוחות. הרשת מתפעלת ארבע חנויות בצפון, חנות און ליין מצליחה ומספקת קולקציות לחנויות נבחרות ברחבי הארץ. נכנסנו למדוד

נעלי הסנטר היא רשת חנויות נעליים, הקיימת כבר למעלה מ-40 שנה ומונה חנות און ליין וארבע חנויות פיזיות באזור הצפון: בנהריה, בקרית אתא ושתי חנויות נוספות בחיפה.
אופנה ונוחות – השילוב המנצח
החנות מייבאת נעליים מסין ומציעה נעלי נשים וגברים, כשההתמחות שלה היא בהתאמת נעלי נשים אופנתיות, נוחות ואורתופדיות. החנות מציעה ליין נעליים אופנתיות וטרנדיות, המורכב משני פרמטרים חשובים – אופנה צעירה ומודרנית, לצד נוחות והתאמה של הנעל לכף הרגל.
בנוסף לחנויות הפיזיות שנמצאות בצפון, הרשת מתחזקת חנות און ליין מצליחה, המספקת נעליים לעסקים וחנויות נבחרות אחרות בכל רחבי הארץ. בחנות ניתן למצוא נעלי ערב, סנדלים, כפכפים, סניקרס, מגפיים, נעלי עקב, נעליים שטוחות ועוד, כשהדגש הוא על מבנה אורתופדי בשילוב של אופנה צעירה ובועטת.
3 צפייה בגלריה
ראשית בל.ש. נעלי הסנטר בעמ
ראשית בל.ש. נעלי הסנטר בעמ
ראשית בל.ש. נעלי הסנטר בעמ
(יח"צ)
40 שנה של נעליים
הבעלים של נעלי הסנטר הוא שמואל לוי, הידוע ללקוחותיו בכינויו "סמי מנעלי הסנטר". שמואל התחיל את דרכו בתחום לפני 40 שנה, ברגע שהשתחרר מצה"ל ופתח את החנות הראשונה שלו בקרית אתא. הוותק והניסיון הרב של שמואל, הפכו אותו עם השנים למומחה בנעלי נוחות ובמבנה הנעל והרגל, כשהוא שם דגש על נוחות ואורתופדיה בכל נעל אותה הוא מייבא לחנויות השונות.
את זמנו מחלק שמואל בין החנויות השונות ונמצא כל הזמן עם היד על הדופק. ביום יום הוא מסתובב בין החנויות, יועץ, מוכר ומיודד עם הלקוחות הקבועים שמכירים אותו ומחפשים אותו בחנויות השונות באופן קבוע.
מלבד החנויות שלו, שמואל מספק נעליים לחנויות שונות ברחבי הארץ. הוא מקבל הזמנות מבעלי חנויות שונים ועורך עבורם תערוכות נעליים, אליהן מגיעים בעלי העסקים ומזמינים ממנו סחורה. ניסיון רב השנים של שמואל ביסס אותו כמוכר, ספק ויבואן אמין, שמכיר ועומד בכל התנאים המחמירים.
3 צפייה בגלריה
לקוחות מרוצים עם הצוות ל.ש. נעלי הסנטר בעמ
לקוחות מרוצים עם הצוות ל.ש. נעלי הסנטר בעמ
לקוחות מרוצים עם הצוות ל.ש. נעלי הסנטר בעמ
(יח"צ)
חנות און ליין – "יש לנו נעליים לכולם"
חנות האון ליין של נעלי הסנטר, הושקה לפני כשנה ונתנה מענה ופתרון ללקוחות שגרים במרכז ובדרום הארץ. בחנות האון ליין ניתן למצוא את כל קולקציות הנעליים שמציעות החנויות, לגברים ולנשים, לצד מבצעים והצעות מיוחדות. החנות עומדת בכל תנאי האבטחה ומתפעלת מערך תשלומים מאובטח ואמין. בנוסף, החנות מפעילה שירות לקוחות שמטפל בכל סוגיה שעולה במהלך הרכישה ולאחריה.
3 צפייה בגלריה
מבחר נעליים בל.ש. נעלי הסנטר בעמ
מבחר נעליים בל.ש. נעלי הסנטר בעמ
מבחר נעליים בל.ש. נעלי הסנטר בעמ
(יח"צ)
החנות מציעה שירות משלוחים מהיר, המגיע לכל חלקי הארץ, ושמואל מבטיח שגם בחנות האון ליין וגם בחנויות הפיזיות כל אחד ימצא את מבוקשו: "יש לנו נעליים לכולם, כל אחד שיכנס ימצא לעצמו משהו שהוא אוהב ושמתאים לו. כל הסחורה שלנו ברמה גבוהה ועוברת בדיקות נוחות קפדניות, והכי חשוב – המחירים לכל כיס".
מספר טלפון: 050-2660259
חנויות: חיפה – חניתה 18
חיפה – מרכז מסחרי קרית אליעזר
קרית אתא – זבולון 14
נהריה – הגעתון 20