סגור

LOGIX עתיד הלוגיסטיקה כבר כאן-הזדמנות עסקית יוצאת דופן בכפר סבא

פרויקט ייחודי מבית קרדן-גבע וצים אורבן, מציע הזדמנות נדירה להשקעה. המיקום האסטרטגי באזור השרון, המפרט המשודרג והצפי לעליית ערך משמעותית הופכים את LOGIX לא רק למרלו"ג חדשני, אלא לנכס מנצח!

בשנים האחרונות, עולם הלוגיסטיקה הפך לכוכב לוהט בשוק הנדל"ן. המחסנים והמפעלים של פעם התחלפו במרכזים לוגיסטיים (מרלו"גים) חכמים, ורסטיליים ונגישים, המשדרגים משמעותית את פעילות החברות – החל מתהליכי ייצור וניהול מלאי ועד שינוע והובלה.
למה יש הייפ מטורף בשנים האחרונות סביב מרלו"גים?
המונח "מרלו"ג" (מרכז לוגיסטי) עשוי להישמע חדש יחסית, אך למעשה, עוד מימי קום המדינה הוקמו בישראל לא מעט מבנים לתעשייה, אחסנה, ייצור ומלאכה. אולם, בשנות ה-90 חלה תפנית משמעותית. ערים רבות העדיפו לבנות גורדי שחקים של משרדים במקום מבני תעשייה צנועים. הסיבות לכך היו ברורות: גורדי שחקים נעימים יותר לעין, תורמים לאיכות הסביבה ובעיקר – מכניסים סכומים נאים לקופת העירייה דרך ארנונה. כתוצאה מכך, נדחקו מבני התעשייה והיצור לאזורים מרוחקים.
30 שנה חלפו מאז, והעולם השתנה. מבני התעשייה הישנים התיישנו, הטכנולוגיה זינקה קדימה, שיטות הייצור התקדמו משמעותית והרגולציות בנוגע למבני תעשייה ויצור התעדכנו. כיום, לא רק מפעלים זקוקים למבנים מתקדמים – גם תעשיית ההייטק, חברות אלקטרוניקה, רובוטיקה, ביוטכנולוגיה ורכב צריכות שטחים ייעודיים הכוללים רצפת ייצור, מעבדות, חדרים נקיים, שטחי אחסון ושטחי משרדים איכותיים. הן מחפשות סביבת עבודה נעימה, נקייה ומתקדמת, רחוקה מהפיח והלכלוך המאפיינים אזורי תעשייה ישנים.
2 צפייה בגלריה
LOGIX עתיד הלוגיסטיקה כבר כאן
LOGIX עתיד הלוגיסטיקה כבר כאן
LOGIX עתיד הלוגיסטיקה כבר כאן
(איוולב מדיה בע"מ )
פריחת האיקומרס: זרז נוסף לביקוש למרכזים לוגיסטיים
העשור האחרון הוביל לשינוי משמעותי נוסף: פריחת האיקומרס, השופינג המקוון. כתוצאה מכך, זינקה הדרישה למרכזים לוגיסטיים במרכזי הערים, המאפשרים שינוע ושילוח מהיר, בניגוד למרכזים מרוחקים.
התפתחות זו גרמה לכך שיותר ויותר חברות ועסקים מעוניינים לעבור למרכזים לוגיסטיים חדשים, גדולים ומתקדמים, הממוקמים במרכזי אוכלוסייה ועומדים בכל התקנים. הביקוש הגובר עולה על ההיצע הקיים, ויוצר הזדמנות אטרקטיבית עבור משקיעים ומשתמשי קצה.
לוגיסטיקה חכמה בעיר חכמה: LOGIX בכפר סבא
עולם העסקים הדינמי של היום דורש פתרונות לוגיסטיים מתקדמים, יעילים ומתאימים לצרכים המשתנים. LOGIX, מתחם עסקים ותעשייה חדשני בכפר סבא, מציע בדיוק את זה.
ב-LOGIX תמצאו סטנדרטים גבוהים ותכנון חכם, המותאמים למגוון רחב של עסקים. המתחם ממוקם בכפר סבא, עיר מרכזית ומתפתחת, ועתיד לשרת למעלה ממיליון איש שגרים באזור השרון. הוא מציע גמישות רבה עם יחידות בגדלים שונים, החל מ-960 ועד 3,300 מ"ר, וכן גובה קומות מרשים, 7 מטרים ליתר דיוק, המאפשר אחסון רב ויעיל יותר. יתרון נוסף הוא כושר הנשיאה האדיר של עד 2 טון למ"ר, פתרון מושלם לעסקים עם ציוד כבד.
2 צפייה בגלריה
המשקיעים מסתערים על הזדמנות עסקית יוצאת דופן
המשקיעים מסתערים על הזדמנות עסקית יוצאת דופן
המשקיעים מסתערים על הזדמנות עסקית יוצאת דופן
(איוולב מדיה בע"מ )
נגישות תחבורתית מושלמת: LOGIX מחובר לכל מקום
ב-LOGIX, לא רק תמצאו מרכז לוגיסטי מתקדם, אלא גם תשתיות תומכות ברמה הגבוהה ביותר. כביש פנימי מרווח ואיכותי מאפשר גישה נוחה לכל סוגי המשאיות, כולל אלו עם מכולות גדולות (20 ו-ועד 4.5 מטר גובה). משאיות סמי-טריילר ופול-טריילר יכולות לחנות בקומת הקרקע ולפרוק את הסחורה ישירות למעלית משא מרווחת, המובילה לכל קומות המתחם.
המיקום האסטרטגי של LOGIX באזור התעשייה של כפר סבא, על כביש 6, בצומת המחברת בין מחלף חורשים ומחלף אייל, תורם רבות ליעילות הלוגיסטית. בשנה הקרובה ייפתח בסמוך מסוף אוטובוסים חדש, שיהווה תחליף לתחנה המרכזית של העיר, וכן תחנת רכבת חדשה של רכבת ישראל. יתרון זה יקל משמעותית על הובלה, פריקה וטעינה של סחורות, וכן יאפשר הגעה נוחה של עובדים ומהנדסים למתחם.
גלעד רוזה, שותף בקרדן גבע, היוזמת ובונה פרויקטים לשימוש תעשיה, לוגיסטיקה, חוות שרתים, משרדים ומסחר, עם היקף בניה של כ- 250 אלף מ"ר ברחבי הארץ: "LOGIX מהווה פתרון אדיר למשתמשי קצה מכל רחבי הארץ בזכות מיקומו המעולה והמפרט המשודרג שלו. והזדמנות נדירה למשקיעים מאחר ואין היום כמעט היצע של שטחים כאלו בישראל ובאזור כפר סבא בפרט. מדובר בעסקה יזמית עם ערבות חוק מכר, עם אכלוס כבר בדצמבר 2025 כאשר עליית הערך תהיה דרמטית."