ישראל מתחברת לכלכלה
 

עסקי ספורט

מילון כלכליסט
מרתון. ממשלת ישראל צריכה להשקיע יותר
מרתון. ממשלת ישראל צריכה להשקיע יותר 
מניות קשורות לכתבה
   

  דו"ח: המלחמה בפשע ובעוני מחייבת השקעה ממשלתית מוגברת בספורט

  לפי דו"ח של חברת Substance, השקעה מוגברת בבניית תשתית ספורטיבית מביאה לירידה תלולה במקרי הפשע

  סוכנויות הידיעות

  18.07.09, 15:16

  חברת הייעוץ הבינלאומית Substance פרסמה דו"ח הקובע כי על הממשלות להשקיע יותר כסף ומשאבים בספורט כדי להרחיק צעירים מחיי פשע ואלימות.


  לפי הדו"ח שבדק את היתרונות הסוציאליים של הספורט לאורך השנים - במיוחד עבור צעירים מרקע עני - ממשלות חייבות להשקיע סכומים גדולים יותר כדי
  לפתח תשתיות ספורט באזורים הקשים ביותר בכל מדינה. הדו"ח הוזמן על ידי עמותת Laureus Sport, שעובדת גם עם מרכז פרס לשלום והיו"ר שלה הוא אדווין מוזס, לשעבר אלוף אולימפי בריצת 400 מטר.

   

  לפי הדו"ח, ספורט הוא כלי מוכח שמשפיע על חיי אנשים; צעירים ללא גישה למתקני ספורט נוטים להצטרף לכנופיות רחוב; ממשלות שמשקיעות כספים רבים בבניית תשתית ספורטיבית באזורים מוכי פשע רואות ירידה תלולה במקרי הפשע.

   

  ממשלת ישראל היא הממשלה שמשקיעה את הסכום הקטן ביותר בספורט מבין כל המדינות המערביות - כ-60 מיליון שקל. לעומתה, ממשלת ספרד, שקבוצותיה ונבחרותיה רשמו הישגים כבירים בשנים האחרונות, משקיעה כ-150 מיליון יורו בשנה בתשתיות ספורט.

   

   

  פרסום ראשון: 18.07.09, 15:16

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות