• תפריט
חדשות התקשורת

בזק משדרגת את קצב הגלישה ללקוחות - בחינם

בנוסף, בזק השיקה שירות גיבוי בענן לתמונות וקבצים, ללא תשלום וללא הגבלת נפח. שדרוג קצב הגלישה יבוצע ללא צורך בפניית הלקוח. בתום השדרוג, כ–85% מהלקוחות יגלשו בקצב של 15 מגה-ביט ומעלה

רותי לוי 10:1918.02.13
בזק מודיעה הבוקר על שדרוג קצב הגלישה הממוצע לכמיליון לקוחות האינטרנט שלה. לקוחות הגולשים בקצבי גלישה של עד 4 מגה ישודרגו אוטומטית לקצב גלישה של 5 מגה, לקוחות במסלולים של 10-5 מגה ישודרגו אוטומטית לקצב גלישה של 15 מגה. מהלך השדרוג יבוצע באופן אוטומטי, ללא צורך בפניית הלקוח וללא תוספת תשלום מצידו. המהלך יבוצע בהדרגה ויארך מספר שבועות.

עם זאת, הלקוח ייאלץ לשדרג את קצב הגלישה בספק ה-ISP שלו, אך מדובר בתשלום נמוך יחסית לתשלום עבור התשתית. לפי נתוני בזק, 63% מלקוחותיה גולשים בקצב של 10 מגה-ביט בשנייה.


 

בעקבות המהלך, קצב הגלישה הפופולרי יעמוד על 15 מגה-ביט. בתום השדרוג, כ–85% מהלקוחות יגלשו בקצב של 15 מגה-ביט ומעלה. שווי ההטבה, לפי בזק, מוערך בעשרות מיליוני שקלים לשנה.

 

בנוסף, בזק השיקה שירות "bezeq cloud" שירות גיבוי בענן. השירות מספק תיקייה פרטית ללקוחות בזק בשרתי החברה שהלקוחות יכולים לשמור בה תמונות, קבצי וידיאו ומסמכים ולגשת אליה מכל מקום ומכשיר באמצעות חיבור לרשת. בשונה משירותים מקבילים בשוק כמו דרופבוקס וגוגל דרייב, בזק מבטיחה "נפח ללא הגבלה" וללא תשלום נוסף מצד הלקוח. בזק צופה כי בתוך 3 שנים כ-300 אלף לקוחות ישתמשו בשירותי הענן שלה.

 

מנכ"ל החברה, אבי גבאי, אמר במסיבת העיתונאיים: "אין לנו יתרונות רגולטורים, אין לנו טריפל ובמקום לבכות על זה אנחנו עסוקים כל יום בלייצר סיבה ללקוחות לבחור בזק".

 

בעקבות הודעת בזק, מיהרה הספקית 018 אקספון להגיב - והודיעה כי תשדרג את כל לקוחותיה עד ל-15 מגה ללא תוספת תשלום. מאוחר יותר גם ספקית האינטרנט של פרטנר - 012 סמייל הודיעה על שדרוג דומה. 

27תגובות
בטל שלח
 • בזק מה? מהיר אינטרנט מהיר? איזה מזל יש לך ? אני רק רוצה אינטרנט מהיר יותר ... יותר מ 1.5G ועמודי טלפון שאינו נופלים.
  מדוע חלקים מסוימים של המדינה הזאת עדיין צריך לחיות במאה ה -20? הכפרים הנזקקים.
  אן, (04.03.13)
 • למגיב 25- למה בגולן אני לא יכול לקבל מחיר מבצע 49ש"ח גם בתום מועד המבצע ? אז? ראשית אין לי כל התחייבות בכלל לחבילה בשום חברה בארץ -אני יכול לעבור מחבילת מבצע או משידרוג זה או אחר לכמה שאני רוצה !! והכל בלי כל קנס יציאה !!! בנוסף ברור לגמרי שאם אני מקבל מחיר מבצע בבזק שאומר שמהירות 15 מגה היום אני משלם כמו ששילמתי ב 5 מגה - אז מה הבעיה שלך ? מה הקשר למבצע או לתקופת שנה או שנתיים ..מי בכלל הסמיך אותך לקבוע לי מתי לי או ללקוחות בזק מתי מסתיים תקופת ההטבה? אתה מקשקש שטויות כי אתה רשאי להישאר עוד 3 שנים באותו המחיר אלה אם כן תשנה שידרוג ל20 למשל!אז בטרם תקשקש לך ולמד כמוני את העובדות בבזק .
  עיני ינשוף , (24.02.13)
 • ממש לא בחינם
  זה רק עד מועד סיום תקופת הטבה שהלקוח מנוי בה (אשר תסתיים בשנה הקרובה). במועד חידושה, הלקוחות יצטרכו לשלם את התעריף של התוכנית היקרה יותר!! לשים לב.
  י, (24.02.13)
 • כמה שקרים וכמה מעשיות וכמה השמצות חסרות בסיס על בזק יש בתגובות כאן -טוקבקיסטים מזן נדיר.. (ל"ת)
  לקוח בזק לא פראייר ולא קונה לוקשים, (24.02.13)
לכל התגובות