$
תעשייה ופיננסים

שותפים לגביע: בן אנד ג'ריס משיקה גלידות לכלבים

הגלידות מגיעות בשני טעמים - Pontch's Mix הכולל חמאת בוטנים ובייגלה ו-Rosie's Batch המורכב מדלעת ומיני עוגיות - ומתוארות כ"חטיפים טעימים וקפואים שיוצרו במיוחד לכלבים על בסיס חמאת גרעיני חמניות"

חדשות חוץ 12:2312.01.21

מותג הגלידות בן אנד ג'ריס השיק קולקציית גלידות חדשה - שמיועדת לכלבים.

 

 

 

הגלידות מגיעות בשני טעמים - Pontch's Mix הכולל חמאת בוטנים ובייגלה ו-Rosie's Batch המורכב מדלעת ומיני עוגיות - ומתוארות כ"חטיפים טעימים וקפואים שיוצרו במיוחד לכלבים על בסיס חמאת גרעיני חמניות". כלומר, הגלידה לא ממש מיוצרת מהרכיבים הרגילים של גלידות, אלא היא מכילה כמות מוגבלת מאוד של חלב ושמנת וכוללת פירה דלעת, שטוב לעיכול של הכלבים.

 

 

גלידת בן אנד ג'ריס לכלבים גלידת בן אנד ג'ריס לכלבים צילום: Ben and Jerry’s

 

 

 צילום: Ben and Jerry’s

 

 

"אנחנו יודעים שהמעריצים שלנו אוהבים את הכלבים שלהם ואוהבים להתייחס אליהם כאל בני משפחה. לכן יצרנו את המוצר הזה, כך שהכלבים יכולים ליהנות ממשהו שהוא טוב יותר אפילו מליטופים בבטן", מסרה לינדסי באמפס, מנהלת השיווק העולמי של החברה וטכנאית וטרינרית מוסמכת. "קינוחי הכלבים הם החטיפים המתוקים ביותר שהם אי פעם ישימו את הרגליים שלהם עליהם". לפי הדיווחים, ההשראה למוצרים החדשים הגיעו משני כלבים שעבדו במטה החברה.

 

בן אנד ג'ריס מצטרפת בכך לעוד שורה של חברות שפנו גם הן לתחום המזון לכלבים, על רקע העלייה במספר האמריקאים שמאמצים חיות מחמד. לפי האיגוד למוצרים לחיות, מספר משקי הבית בארה"ב שמגדלים חיית מחמד עלה ב-6.5% ל-84.9 מיליון בשנים 2020-2015. 

 

ג'נרל מילס, שמייצרת את דגני הבוקר צ'יריוס ומותג הגלידות האגן דאז, רכשה ב-2018 את מותג המזון לחיות "בלו בופאלו", ואילו יצרנית הסוכריות J.M. Smucker רכשה את "ביג הרט פט ברנדס" ב-2015. בדומה, נסטלה רכשה את מותג האוכל לחיות לילי'ס קיטצ'ן הבריטי. במקביל, ההוצאות על חטיפים לכלבים זינקו ב-5 השנים האחרונות ב-44% ל-5.5 מיליארד דולר. 

x