$
תעשייה ופיננסים

המעריצים מאושרים: מנת צלעות החזיר של מקדונלד'ס חוזרת

ענקית המזון המהיר הודיעה היום על חזרת המנה האייקונית שלה - המק'ריב; לראשונה מאז 2012 ניתן יהיה להשיגה בכל מסעדות הרשת בארה"ב

שירות כלכליסט 18:2430.10.20

לחץ הקהל עושה את שלו: ענקית המזון המהיר מקדונלד'ס הודיעה היום (ו') על חזרתה של המנה האייקונית שלה - המק'ריב (McRib) - סנדוויץ' צלעות חזיר נטולות עצם עם רוטב ברבקיו, בצל ומלפפון חמוץ. הצפי להשקה המחודשת של המנה שהוגשה לראשונה ב-1982 הוא ה-2 בדצמבר.

 

מדובר בפעם הראשונה מאז 2012 בה המנה תהיה זמינה ללקוחות בכל 14,400 מסעדות הרשת ברחבי ארה"ב. מאז הגישה אותו מקדונלד'ס במקומות מסוימים בלבד, לעתים בתדירות של פעם בשנה, והדבר עורר התרגשות ותורים ארוכים. אולם בתקופת הקורונה זה לא אפשרי.

 

לינדה ואן גוסן, סגנית נשיא במקדונלד'ס, מסרה כי "מק'ריב היתה מנה אהובה במקדונלד'ס מאז הושקה לפני כמעט 40 שנה. עבור לקוחותינו היא הפכה ליותר מרגע עסיסי וטעים".

 

 

הרשת רמזה על חזרת המנה בחשבון הטוויטר שלה בשבוע שעבר בציוץ הבא: "זה תמיד 'מתי מק'ריב חוזרת' ואף פעם 'מה שלומך, האיש שמנהל את החשבון של מקדונלד'ס'". הציוץ זכה ל-133 אלף לייקים.

 

המק'ריב המק'ריב

 

חברות אחרות הגיבו לציוץ, וכך למשל בוולמארט, שקיצרה את שעות הפעילות שלה, צייצה - "אותו דבר, אבל לגבי פתיחה במשך 24 שעות ביממה".

 

הצעד של מקדונלד'ס מגיע לאחר שקיצצה בתפריט שלה, למשל בארוחת הבוקר המוגשת כל היום, וזאת בעקבות פגעי הקורונה. אך עתה היא מחזירה מנות מסוימות כמו המק'ריב ומנות חדשות של McCafé Bakery, כולל מאפי אוכמניות וקינמון. בשבוע הבא תציע הרשת מאפים חינם ברכישת קפה.

x