שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בשולי החדשות

הג'וב החדש של תרזה מיי הכניס לה 1.9 מיליון דולר מאז שהתפטרה

ראשת ממשלת בריטניה לשעבר התפטרה מתפקידה במאי 2019 - מאז היא מרצה מבוקשת ומקבלת עשרות אלפי פאונד ואף יותר על כל הרצאה

שירות כלכליסט 21:3522.10.20
עושה לביתה: תרזה מיי, ראשת ממשלת בריטניה לשעבר, הרוויחה 1.45 מיליון פאונד (1.89 מיליון דולר) בהרצאות שהעניקה מאז שהתפטרה מהתפקיד במאי 2019. מיי נדרשת לדווח על הכנסותיה מכיוון שהיא עדיין חברת פרלמנט.

 

לפי הרשימה, בג'יי.פי מורגן שכרו את שירותיה פעמיים, לאירוע בלונדון בנובמבר 2019 תמורת 75,700 פאונד, ופעם נוספת לשתי הרצאות שתוכננו לאפריל אך בוטלו בשל המגיפה - היא קיבלה עליהן תשלום של 106,370 פאונד, ונקבע שהן יינתנו במועד אחר.

 

ב-UBS שכרו את שירותיה במאי השנה תמורת 100 אלף פאונד, ובפירמת רואי החשבון PricewaterhouseCoopers שילמו עבור הרצאה של מיי 96,000 פאונד. על הרצאה בוושינגטון הבירה, שארגן The Structured Finance Association, קיבלה מיי 115,00 פאונד.

 

לא נמסר הסכום שקיבלה עבור 2 הרצאות שנתנה בשני מוסדות אקדמאיים - בבראון שבפרובידנס (Brown University) ובטריניטי (Trinity University) בסן אנטוניו, טקסס.

 

מיי, כאמור, הודיעה על התפטרותה בחודש מאי אשתקד, לאחר כשלוש שנים בתפקיד. בהצהרה שמסרה אמרה כי עשתה ככל יכולתה להוציא לפועל את תהליך הברקזיט. "עשיתי כל שיכולתי כדי לשכנע את חברי הפרלמנט לתמוך בהסכם... למרבה הצער לא הצלחתי לעשות זאת", אמרה עם ההתפטרות.

 

 

תרזה מיי תרזה מיי צילום: רויטרס

 

  

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

x